پایگاه خبری خانه فوتبال:

کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس پس از دیدار با ذوب آهن اصفهان سعی کرده‌اند با شوخی و خنده و حمایت به سروش رفیعی روحیه بدهند.
​تیم پرسپولیس در هفته سوم مسابقات لیگ برتر، در حالی با تساوی ۱-۱ برابر ذوب‌آهن ۲ امتیاز مهم خانگی را از دست داد که گل ذوب‌آهن به نام هافبک محبوب پرسپولیس ثبت شد.

در این دیدار و در صحنه اوت دستی تیم پرسپولیس، وقتی تیم ذوب‌آهن روی نیمه دفاعی سرخ‌ها درحال پرس کردن بود و بیرانوند برای بازیسازی از دروازه خارج شد بازیکن پرسپولیس اوت را برای رفیعی انداخت و این بازیکن که متوجه خروج بیرانوند نشده بود به اشتباه با یک پاس سر ضرب و محکم توپ را به مست دروازه خودی فرستاد و بیرانوند هرچه تلاش کرد نتوانست مانع گل‌به‌خودی رفیعی شود.

اما پس از این گل سروش رفیعی پستی در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرد و از هواداران و کل مجموعه پرسپولیس بابت این گل به خودی عذرخواهی کرد البته در این صحنه تلخ به نظر می‌رسد بیرانوند هم دچار اشتباه شده و نباید با آن فاصله از دروازه پرسپولیس خارج می‌شد.

در هر صورت علیرضا بیرانوند نیز با انتشار کامنتی زیر پست سروش رفیعی نوشت: «عشق داداش منم شریک عذرخواهی تو هستم… فداتشم فدای یه تار موهای دختر نازت فداتشم»

جالب‌تر می‌شود وقتی بدانید سایر همبازیان سروش رفیعی نیز سعی کرده اند به این هافبک شیرازی روحیه داده و او را برای بازی‌های بعدی آماده کنند.

شوخی جالب همبازیان سروش رفیعی با این بازیکن هم توصیه برخی از بازیکنان پرسپولیس برای تراشیدن سبیل خود بوده است! همبازیان سروش به شوخی به او گفته اند با زدن سبیل خود، بدشانسی‌هایش به اتمام خواهد رسید.

گفتنی است سروش رفیعی از ستاره‌های پرسپولیس در لیگ بیست و دوم بود که نقش مهمی در قهرمانی این تیم داشت البته که در طول فصل مشکلاتی برای رفیعی به وجود آمد اما این بازیکن تمرکز خود را حفظ و به تیم مجبوبش کمک شایانی کرد.

با شروع تمرینات پیش فصل جدید، سروش رفیعی با چهره جدیدی در تمرین پرسپولیس حاضر شد. رفیعی دست به تغییر چهره خود زد و با گذاشتن سبیل از استایل جدید خود رونمایی کرد.

حال باید منتظر ماند و دید سروش رفیعی پس از ماجرای بازی با ذوب آهن اصفهان و پیش از دیدار با فولاد خوزستان به توصیه همبازیانش گوش می‌دهد یا اینکه...؟


 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: