پایگاه خبری خانه فوتبال:

باشگاه پرسپولیس محبوب ترین تیم فوتبال ایران است.باشگاه پرسپولیس تنها تیم ایران با یک ستاره بابت قهرمانی ده دوره ایران است.باشگاه پرسپولیس، وارد فرآیند خصوصی‌سازی شده و ورود شرکت فرهنگی ورزشی باشگاه پرسپولیس به بازار سرمایه کلید خورد. باشگاه پرسپولیس مشغول درآمدزایی از آورده مردم است و در این زمینه از سایرین پیشی گرفته است.

بستری شدن مهاجم اسبق و محبوب باشگاه پرسپولیس

پیشکسوت قدیمی فوتبال ایران به علت عارضه قلبی در بیمارستان بستری شده است.
به گزارش "ورزش سه"، ناصر محمدخانی چهره نام آشنای فوتبال ایران که از ناراحتی ریوی رنج می برد، به دلیل عارضه قلبی حالش بد شده و در یکی از بیمارستان های تهران بستری شده است.
محمدخانی برای طی کردن مراحل درمانی به بیمارستان مراجعه کرده و پزشکان برای آنکه تحت مراقبت باشد او را بستری کرده اند.
پیشکسوت ارزنده فوتبال ایران دو روز در بخش مراقبت های ویژه بستری شده بود اما امروز با نظر پزشکان و بهبودی نسبی حال عمومی اش به بخش آمده و شرایط جسمانی مناسب تری دارد.

"خانه فوتبال" برای محمد خانی که یکی از پیشکسوتان سرشناس و گرانقدر فوتبال ایران است، آرزوی سلامتی دارد.

باشگاه پرسپولیس

چکیده ای از بیوگرافی ناصر محمد خانی

نام اصلی : ناصر محمد خانی

تاریخ تولد : 16 شهریور 1336 

محل تولد : شهر ری، ایران

زمینه فعالیت : فوتبال

پیشه : بازیکن فوتبال

شماره ی پیراهن : 8

پست : مهاجم

بیوگرافی ناصر محمد خانی 

ناصر محمد خانی زاده ی 16 شهریور 1336 در شهر ری است. او در سال 1362 با زدن دو گل به تیم راه آهن و در مجموع چهار بر صفر  زمینه ساز قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی تهران شد.

محمد خانی در سال 86 جزو 14 نفری بود که هنگام بازی های آسیایی، در اعتراض به کادر فنی تیم ملی، از این تیم استعفا داد و لی در تیر ماه سال 69 با دعوت اقای علی پروین به تیم ملی بازگشت.

او مدتی در سال 81 متهم به قتل همسر اول خود لاله سحر خیزان شد که با رفع ابهام آزاد شد و زن دومش شهلا جاهد قاتل شناخته شد و به اعدام محکوم شد وی بعد از چند سال پای چوبه ی دار رفت اما بسیاری از کاربران معتقدند که همسر دوم او بی گناه است و قاتل اصلی خود ناصر محمد خانی است.

همچنین ناصر محمد خانی در سال 1395 توسط اقوام زن جدیدش ربوده شد و چند ساعت بعد توسط نیروهای پلیس تهران آزاد شد. سکانسی مشابه همین اتفاق در فیلم خشم و هیاهو دیده شد که برخی از مردم اظهار کردند، این فیلم از زندگی ناصر محمد خانی ساخته شده است.

صحبت های ناصر محمدخانی

حاشیه های ناصر محمد خانی

هافبک تکنیکی دهه 60 پرسپولیس و تیم‌ملی بارها در سال‌های اخیر به خاطر زندگی شخصی‌اش سوژه رسانه‌ها ‌بوده و دوباره با تولد فرزند جدیدش به نام والارضا در ٥٩ سالگی بار دیگر خبرساز شده است. ‌البته محمدخانی ٢ فرزند هم از همسر اولش دارد و «والارضا» سومین فرزند او به ‌حساب می‌آید. ‌

ماجرای شهلا جاهد همسر سابق محمد خانی

خدیجه جاهد معروف به شهلا جاهد همسر موقت ناصر محمد خانی بود که در سال 1381 به جرم قتل همسر دائم محمدخانی متهم و بازداشت شد.

عصر روز 17 مهر ماه (سال 1381)، گزارشی از وقوع یک قتل در تهران به پلیس گزارش شد در طی این گزارش تماسی وقوع یک فقره قتل در خیابان گل نبی واقع در میدان کتابی را به اطلاع کارآگاهان پلیس رساند.

این ماجرا هیاهوی زیادی را به پا کرد زیرا صحبت از قتل لاله سحر خیزان ، همسر بازیکن تیم پرسپولیس ، ناصر محمدخانی در میان بود. 

زمانی که کارآگاهان وارد محل حادثه شدند با جسد آغشته به خون مقتوله مواجه شدند که با ضربه های چاقو به قتل رسیده بود در اولین بررسی‌های کارآگاهان ویژه قتل، پای یک زن به میان آمد.

و در طی تحقیقات شهلا جاهد همسر موقت ناصر محمد خانی بازداشت شد و چون ادعاهای او پلیس را قانع نکرد به دستور بازپرس ویژه در آبان 81 به زندان رفت و به مدت 11 ماه مورد بازجویی قرار گرفت او از همان ابتدا مدعی بود که قتل کار او نبوده و او هیچ کس را نکشته و تنها جرمش این است که عاشق ناصر محمدخانی است.

او بیش از 1 سال منکر هرگونه دخالت در قتل لاله بود اما بعد از یک ملاقات با ناصر محمد خانی در حیاط آگاهی به قتل لاله اعتراف کرد و اتهامات را پذیرفت.

باشگاه پرسپولیس

او همچین در جلسه دادگاه گفت که ناصر از من خواست به قتل اعتراف کنم تا آبرویش حفظ شود؛ وی به من گفت برای گرفتن رضایت از اولیای دم یعنی دو پسرش و پدر و مادر لاله تمام سعی خود را خواهد کرد و از طرفی من نمی‌توانستم مردی را که اینقدر عاشقش بودم، این طور خار ببینم.

من فقط به خاطر اینکه ناصر بیشتر از این اذیت نشود، به این قتل اعتراف کردم. اما بعد از اعتراف من ناصر بی تفاوت نسبت به قولی که به من داده بود تقاضای قصاص کرد.​

شهلا جاهد بعد از پیچ و خم های بسیار و 8 سال وقفه در اجرای حکم در آخر در 10 آذر سال 89 پای چوبه ی دار رفت.

ربوده شدن ناصر محمد خانی

یکی از حاشیه های این بازیکن، ربوده شدن او بود. در گزارش زیر روایت ربوده شدن ناصر محمد خانی را از زبان خودش می خوانیم .

شما ربوده شده بودید؟ 

بله درست است . من را تهدید کردند. در اتوبان آزادگان زمانی که در ماشین و با دوستم بودم با چند ماشین و موتور به من حمله کردند و من را گروگان گرفتند. 

خانم شما با شهلا جاهد دوست بوده؟ این موضوع صحت دارد؟

نمی‌دانم. خواهرش با روزنامه همشهری مصاحبه کرده و این حرف‌ها را زده. من چنین چیزی نمی‌دانم. خودم هم این ماجرا را در مجله همشهری خواندم و شوکه شدم!

شما نمی‌دانید که اقوام همسرتان با شهلا ارتباط داشته‌اند یا نه؟

نه من چنین چیزی نمی‌دانستم. شاید بعضی افراد از خانواده‌شان در ارتباط بوده‌اند اما خود خانمم ارتباطی با شهلا نداشت.

نظرتان  راجب فیلم‌هایی که درباره شما ساخته‌اند چیست؟

«خشم‌و‌هیاهو» را دیدم.‌ چه باید گفت؟ قصه که مشخص است درباره چه کسی است. ولی «یادم تو را فراموش» را ندیده‌ام.

ادامه زندگی ناصر محمد خانی

سپیده فکوری با 38 سال سن همسر چهارم ناصر محمد خانی فوتبالیست پیشکسوت ایران است. او درباره ازدواج و زندگی با ناصر محمد خانی اینگونه گفت : تصمیم به ازدواج با مردی که یک زنش به قتل رسیده، همسر دیگرش قاتل بوده، خانواده زن سومش او را دزدیدند و ... اصلا کار ساده‌ای به نظر نمی‌رسد.

در طی گزارشی فکوری اعلام کرد که می دانست محمد خانی در جریان های پیش آمده مقصر نبوده و در قتل خدا بیامرز لاله هیچ نقشی نداشته و تنها تقصیرش این بوده که ازدواج موقت کرده . همچنین افزود که اگر علاقه ی شدید ناصر خانی به همسرش لاله نبود او هیچ وقت کشته نمی شد و لاله قربانی حسادت زنانه ی شهلا شده است.

چون این ماجرا به فردی اسم و رسم دار مربوط بوده مجله ها و بعضی از رسانه ها در این ماجرا شیطنت کرده اند و برای فروش بیشتر به این شایعات دامن زدند.

حضور ناصر محمد خانی در تیم های فوتبال 

محمد خانی در باشگاه های زیر به صورت حرفه ای فعالیت کرده است :

• صنعتی بوشهر بین سال 75 تا 76

• راه آهن بین سال های 76 تا 80 

• بانک ملی در سال 81

• پرسپولیس در سال های 81 تا 86

• القطر  از سال 86 تا 89

• پرسپولیس از سال 89 تا 94 

همچنین در سال های 1982 تا 1990 جزو بازیکنان تیم ملی بوده است.

قهرمانی های ناصر محمد خانی

• قهرمانی در جام آسیا با تیم پرسپولیس سال 1990

• قهرمانی در بازی های آسیایی 1990 در مقابل کشور چین با تیم ملی ایران 

• بهترین گلزن جام ملت‌های آسیا در سال 1984

• کسب مقام چهارمی در جام ملت های آسیا سال 1984

• قهرمانی در جام حذفی باشگاه‌های تهران با تیم پرسپولیس سال 1362

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: