پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم فوتبال آنگولا گفت: تیم ملی ایران بسیار قدرتمند است و آن ها در کلاس جهانی بازی می کنند.

سرمربی آنگولا: تیم ملی ایران در کلاس جهانی بازی می کند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پدرو سوارز گونسالوس بعد از شکست 4 بر صفر مقابل ایران در نشست خبری اظهار داشت: ابتدا تشکر می‌کنم و به تیم ملی ایران تبریک می‌گویم که تیم بسیار قدرتمندی است و در کلاس جهانی بازی می‌کنند. برای ما مهم است که با تیم‌های قدرتمند روبه رو شویم تا خودمان را محک بزنیم و واقعیت خودمان را ببینیم. آماده سازی ما برای این بازی خیلی سخت بود نه فقط برای سفری که داشتیم.

وی ادامه داد: بازیکنان زیادی را به دلایل مختلف از دست دادیم. این مسئله باعث شد که ذهنیت و استراتژی‌مان را برای این بازی عوض کنیم. وقتی بازنده می‌شوید کار برای شما سخت‌تر می‌شود. ما سعی کردیم بازیکنان جوان زیادی را بازی بدهیم. از این به بعد باید روی گل‌های‌مان تمرکز کنیم و بتوانیم همه را ببینیم نه اینکه روی چند بازیکن تمرکز کنیم. این برای ما خیلی مهم است و باید ببینیم در ادامه راه برای‌مان چه پیش می‌آید.

سرمربی آنگولا در مورد اینکه در جام جهانی با ایران مساوی کردید اما امشب چهار گل خوردید دلیل این امر قوی بودن ایران است یا ضعف شما است، گفت: اگر از سال 2006 به مسیر پیشرفت دو کشور نگاه کنیم می‌توانیم این فاصله را شما ببینید و درک کنید و ما این فاصله را می‌فهمیم. حتی رودرروی با واقعیت را هم می‌فهمیم ولی شما می‌توانید در خانه بنشینید با هم‌ کوچه‌های‌تان بازی کنید ولی این راهش نیست.

وی افزود: ما بازیکنان زیادی را از دست دادیم و برخی از آنها نتوانستند دعوت این بازی را قبول کنند. ما بازیکنان و شخصیت‌های‌شان را می‌فهمیم و می‌شناسیم و امیدواریم در آینده بازیکنان‌مان به ما اضافه شوند تا نتایج بهتری بگیریم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: