پایگاه خبری خانه فوتبال:

مبلغ قرارداد باشگاه پرسپولیس با اسپانسر اصلی‌اش باعث اعتراض‌هایی از سوی جامعه هواداری شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، با اعلام باشگاه پرسپولیس، شرکت اپراتوری ایرانسل به عنوان اسپانسر این باشگاه همانند فصل گذشته به کار خود ادامه خواهد داد. بر اساس توافقات صورت گرفته مبلغ این قرارداد در یک فصل تنها 120 میلیارد تومان خواهد بود که به نظر می‌رسد حدود 40 درصد از هزینه این باشگاه در فصل جاری لیگ برتر خواهد بود.

این در حالی است که قرارداد باشگاه پرسپولیس با این اسپانسر در فصل گذشته هم حدود 110 میلیارد تومان بود که با وجود افزایش هزینه‌ها و بالا رفتن نرخ تورم، مبلغ این قرارداد رشد چشمگیری نداشته است. این موضوع با واکنش منفی هواداران پرسپولیس روبه‌رو شده چرا که آنها معتقدند به دلیل حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا باید مبلغ بالاتری به عنوان این قرارداد ثبت می‌شد.

QSpooUkZrl2N

از طرف دیگر شنیده می‌شود که تمایل زیادی از سوی اسپانسر مورد اشاره برای این همکاری با باشگاه پرسپولیس وجود نداشته چرا که این اپراتور علاقه‌مند بوده تا برای از دست ندادن بازار خود، اسپانسری پرسپولیس و استقلال را به صورت همزمان بر عهده بگیرد که در نهایت این اتفاق رخ نداد.

حالا باید دید رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس با وجود افزایش چشمگیر هزینه‌ها چطور می‌تواند منابع مالی فراهم کند تا بتواند علاوه بر پرداخت مبلغ قرارداد بازیکنان، پرداخت بدهی به بازیکنان و هزینه‌های جاری این باشگاه را تأمین کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: