پایگاه خبری خانه فوتبال:

قتل هولناک یک دختر جوان.قتل آمار به نسبت بالایی دارد.قتل وحشتناک توسط مرد شیطان صفت. قتل به دلیل عجیبی بود. قتل راز تلخی دارد.

قتل یک زن در مشهد با شلیک گلوله

بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای مشهد گفت: جسد «حدیث اسلامی» ٢ هفته پس از ناپدید شدنش کشف و ٢ نفر در این خصوص بازداشت شده‌اند.

بازپرس محمود عارفی افزود: جسد این زن دیشب در اطراف مشهد در حوالی باغ همسرش کشف و شناسایی شد.

وی اضافه کرد: متوفی به ضرب یک گلوله از اسلحه کلت به قتل رسیده که جسد به پزشک قانونی منتقل شده است.عارفی ادامه داد: در جریان این پرونده همسر متوفی و یکی از بستگان دورش دستگیر شده اند و تحقیقات ادامه دارد.

طبق اعلام خانواده حدیث اسلامی (٢۶ ساله) به پلیس، وی بامداد ۲۹ مهر ناپدید شده بود.

قتل

قتل عام فجیع در فردیس کرج

مرد کینه جو و عصبانی که بدنبال اختلافقبلی با همسایه دست به اسلحه شده و با شلیک 6 گلوله 6 تن را در کوچه به رگبار بست.

این جنایت تکان‌دهنده شامگاه پنج شنبه 21 مهرماه در انتهای خیابان 36 فردیس بدنبال صدای شلیک گلوله از کوچه بن بست شروع شد . خیلی زود همسایه ها با دیدن صحنه حمام خو نی که در کوچه به راه افتاده بود با مرکز فوریت های 110 تماس گرفتند و گشت ویژه کلانتری در محل حضور یافت و باپیکر 6 زن ومرد که غرق در خون بودند روبروشدند .

طولی نکشید که تیم ویژه ای از کارآگاهان جنایی استان البرز و بازپرس کشیک قتل در محل جنایت حاضر شدند.

در نخستین گام قاضی کشیک دستور داد پیکر خونین و بی جان حمید رضا 40ساله، امید رضا 35 ساله، فرح روز 45ساله و فرحناز 54ساله به پزشکی قانونی منتقل شود.

پویا 25 ساله و پانیذ 21 ساله هم که دراثر شلیک گلوله به شدت زخمی شده بودند به بیمارستا ن شهید مدنی کرج منتقل شدند.

متاسفانه پویا در اثر عمق جراحت شامگاه جمعه در بیمارستان جان باخت و تعداد جانباختگان این جنایت به 5 تن رسید.

پانیذ 21 ساله هم که از ناحیه پهلو زخمی شده درحال حاضر در بخش مراقبت های ویژه بستری شده است.

زن همسایه که بدنبال درگیری و داد و فریاد همسایه ها سراسیمه به جلوی در خانه شان آمده بود درباره این حادثه به خبرنگار رکنا گفت: تقریبا ساعت و 9و30دقیقه شب بود من در حال آماده کردن میز شام بودم که ناگهان صدای شلیک چند گلوله را شنیدم به همراه پدر و پسرم به جلوی در آمدیم دیدم که مرد همسایه به طرف خودرویشان رفت و همسرش به او اسلحه کلت را داد چند دقیقه بعد بود که او با شلیک 6یا 7گلوله خانواده همسایه مان را زخمی کرد و خیلی زود با خودروی وانت به همراه خانواده اش متواری شدند.

یکی دیگر از همسایه ها که بادیدن این صحنه تکان دهنده به شدت متاثر شده بود درباره علت درگیری این 2 همسایه گفت: ساعت 4 عصر بود که این 2 همسایه بر سر و صدایی که از پشت ساختمان مجاور می آمد باهم درگیر شدند کار به ناسزا گویی کشید و با میانجیگری همسایه ها دعوا تمام شد اما این فقط ظاهر ماجرا بود چون بعد از چند ساعت مرد همسایه که 62 سال سن داشت بار دیگر با این خانواده درگیر شد و در نهایت با یک اسلحه به سراغشان رفت و در کوچه همه را به رگبار بست.

پدر یکی از قربانیان این جنایت که در مقابل خانه مقتولین حضور داشت درباره این حادثه به خبرنگار رکنا گفت: دخترم در این ماجرا زخمی شده و هم اکنون دربیماستان بستری است .

وی درباره وقوع حادثه گفت: من در شب حادثه حضور نداشتم و آنطور که دخترم تعریف کرده است مرد جنایتکار به دنبال دعوایی که با بستگان من داشته بعد با اسلحه تهیه کرده و چند ساعت بعد همه را به رگبار بسته است.

زن میانسال که عروس ونوه اش در این ماجرا کشته شده اند نیز مدعی شد من دیشب از این ماجرا مطلع شدم از پلیس و دستگاه قضایی می خواهم که هر چه زودتر قاتل را دستگیر کنند .

مرد همسایه درباره وقوع این ماجرا گفت: این دو همسایه از قبل باهم کدورت داشتند و هر بار باهم درگیری داشتند متاسفانه صحبت های پوچ و ناسزاگویی باعث شد که درگیری بین آنها شدت پیدا کند.

قتل

این گزارش حاکی است;مرد جنایتکار پس از وقوع این جنایت بهمراه خانواده اش متواری شده و به دستور بازپرس کشیک قتل وی به اتهام قتل عمد 5 نفر تحت تعقیب قرار گرفت و متهم شامگاه شنبه در تهران دستگیر شد.

قتل / نگاه کارشناسی

فاطمه نورا جوادی کارشناس ارشد در خصوص این پرونده گفت:آموزش کنترل خشم در کلام وگفتار مهارتی مهم تلقی می شود به طوری که بسیاری از روانشناسان براین عقیده و باورهستند که اساس هر رفتار خشونت باری گفتار است در بسیاری از درگیری های لفظی به دنبال درگیری های هیجانی که شکل می گیرد فرد به دنبال پاسخ به این این هیجان در صدد یک رفتار تنش زا برای مقلوب کردن طرف مقابل است گاه از زور و هیبت کمک میگیرد و گاه با چاقو و اسلحه در صدد شکست حریف خود است در این پرونده متهم بدنبال کینه ای که ازقبل داشته است بدنبال خاموش کردن اتشی که درقلب او شعله گرفته است دست به اسلحه شده است . مهم ترین نکته ای که دراین پرونده وجود دارد آموزش مهارت کنترل خشم است موضوعی که سن و سال نمی شناسد و در هر سنی باید افراد ان را یاد بگیرند این مهارت باید از کودکی اموزش داده شود ... بخش اعظمی از پرونده های جنایی بدنبال عدم آموزش این مهارت به وقوع می رسد که بسیار دردناک است .

قتل عجیب پسر ۱۳ ساله مقابل مدرسه‌اش در تبریز

همزمان با کشف جسد خونین پسر ۱۳ ساله مقابل مدرسه‌ای در تبریز تحقیقات پلیسی برای حل این معمای جنایی آغاز شد.

به گزارش ایران خانواده پسر ۱۳ ساله تبریزی صبح جمعه متوجه غیبت وی شدند و بعد از پیگیری جسد خونین وی را جلوی مدرسه پیدا می‌کنند.

سرهنگ هاشم شعفی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی در این‌باره گفت: با اعلام خبری مبنی بر انتقال جسد پسربچه‌ای ۱۳ ساله به بیمارستان شهدای تبریز، بلافاصله اکیپی از مأموران برای بررسی موضوع در محل حضور یافتند.

نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد این پسر بچه قبل از انتقال به بیمارستان جان باخته بود و بنا به اظهارات یکی از همسایگان وی بر اثر چاقوخوردگی در منطقه گلشهر به بیمارستان منتقل شده است.

سرهنگ شعفی گفت: پس از حضور تیم تخصصی بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی، پزشکی قانونی و مقامات قضایی برای بررسی اقدامات اولیه، پرونده برای رمز گشایی در دست بررسی است.

پدر این نوجوان گفت: نمی‌دانم چه بر سر فرزندم آمد، اصلاً سابقه نداشت بدون اطلاع قبلی خانه را ترک کند. اما صبح جمعه که بیدار شدیم، متوجه غیبت وی در خانه شده و بلافاصله همه جا را به دنبالش گشتیم. فقط تلفن همراه و کلیدهایش مانده بود، که این مسأله وحشت ما را از اینکه نکند بلایی سر وی بیاید، دوچندان کرد.

قتل

وی ادامه داد: بعد از جست‌و‌جو‌های فراوان، سه ساعت بعد، جنازه خونی‌اش را جلوی مدرسه محله پیدا کردیم و چاقو هم در کنار جنازه به دیوار کوبیده شده بود.

وی با درخواست از قانون برای مشخص کردن علت مرگ فرزندش، تصریح کرد: با مشخص شدن علت مرگ فرزندم، اولاً می‌فهمیم چه بر سر فرزندمان آمد ثانیاً تجربه‌ای می‌شود برای مردم تا بدانند چگونه با فرزند خود رفتار کنند.

اما مادر این نوجوان ۱۳ ساله هم  با بیان اینکه فرزند ۱۳ ساله من از لحاظ جثه و رفتار مانند بچه‌های هفت ساله بود، گفت: «محمد» تا آن اندازه از لحاظ رفتاری کودک بود که خودم برایش لقمه می‌گرفتم و الان هم که به‌خاطر کرونا اصلاً از منزل بیرون نمی‌رفت و دائماً در خانه بود، خودم از وی مراقبت می‌کردم.

این مادر با بیان اینکه طبق اظهارنظر پزشکی قانونی، مرگ بر اثر اصابت چاقو به قلب وی بوده است، تصریح کرد: هفت ضربه چاقو، برای این جثه کوچک خیلی زیاد و دردآور است؛ تا آنجا که مأمورین آگاهی را نیز به شوک فروبرده بود و برای آنان نیز موضوع تکان‌دهنده‌ای محسوب می‌شد. اما اظهارات سرهنگ نوجوان، رئیس بخش جنایی پلیس آگاهی استان اندکی متفاوت از اظهارات والدین این نوجوان فوت شده بود، تا آنجا که وی فرضیه قتل و اینکه این پسر ۱۳ ساله به طور عمد به قتل رسیده باشد را نفی کرد و به خبرنگار گفت: در این پرونده ابهامات زیادی وجود دارد و هنوز مشخص نیست که عامل مرگ، قتل است یا خودکشی.

وی با بیان اینکه پرونده هنوز در مرحله تحقیقات مقدماتی است، خاطرنشان کرد: پرونده‌هایی مانند سرقت از طلافروشی تبریز و قتل عابر پیاده در پی آن، کاملاً واضح و روشن است که در آن قتل انجام شده است؛ اما این پرونده از پیچیدگی‌های خاص خودش برخوردار است.

منبع: خبر فوری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: