پایگاه خبری خانه فوتبال:

قتل وحشتناک همه را شوکه کرد.قتل مقوله ترسناک و عجیبی است.قتل آدمی را نابود و خانواده ایی را عزادار میکند.قتل جنبه های مختلفی دارد.قتل هر روز در عین ناباوری بیشتر می شود

پدری اهل واشنگتن کودکش را به خاطر این که پسر بود به طرز وحشتناکی به قتل رساند.

گزارش پلیس محلی حاکی از آن است که متهم پس از تولد کودکش زمانی که فهمید نوزادش پسر است دور از چشم همسرش کودک را به داخل حمام برد و با چندین بار کوباندن سر قربانی به کاشی حمام او را به طرز هولناکی به قتل رساند.

مادر کودک که برای درست کردن شیر خشک به سراغ کودکش رفته بود با جسد خونی نوزاد در وان حمام رو به رو شد که همسرش نیز در کنار جسد نشسته بود.

قتل

پس از تماس با اداره پلیس و دستگیری متهم وی به جنایت خود اعتراف کرد و گفت به دلیل علاقه زیادش به نوزاد دختر تصمیم به این کار گرفت تا مجدد همسرش را وادار به بارداری کند.

در حال حاضر با شکایت مادر قربانی به اداره پلیس متهم به زندان منتقل شد تا جلسه دادگاهی اش به زودی برگزار شود.

قتل مرد جوان بدست زن خیانت کار

حوادث رکنا: زن جوان که به دنبال آزار واذیت های شوهرش با مرد غریبه نقشه قتل شوهرش را طراحی و اجرایی کرده بود به اتهام مشارکت در قتل به پرداخت دیه و ۵سال حبس محکوم شد.

رسیدگی به این پرونده از ۵ سال پیش از وقتی شروع شد.

وقتی او با مرد غریبه در خانه بودند این راز سیاه برملا شد و لیلا با نوید او را با روسری خفه کردند و با مرگ نوید بود که تیمی از کارآگاهان جنایی البرز خودشان را به صحنه جنایت رساندند و درحالیکه لیلا قصد داشت راز کثیفش لو نرود اما او بازداشت شد.

اعتراف های زن خیانتکار به قتل

 لیلا ۳۴ساله که به زور ازدواج کرده بود و اصلا همسرش را دوست نداشت و از رفتارهای پرخشونت همسرش که مدام او را کتک می زد خسته شده بودتا اینکه سهیل دوست شوهرش را که اغلب برای شب نشینی به خانه اشان می آمد را دید این ملاقات های پی درپی کافی بود که لیلا کم کم  دردو دل هایش را به او بگوید و این صحبت ها آنهارا به خلوت کشاند و رابطه آنها طوری شد که لیلا دل به او بست ...

قتل هولناک شوهر وقتی راز سیاه لو رفت

زن خیانتکار در اظهاراتش مدعی شد که وقتی با نوید خلوت کرده بودند ناگهان شوهرش از راه رسید و وقتی او متوجه این ماجرا شد با نوید درگیر شد برای همین به نوید کمک کردم تا او را بکشیم او با یک روسری دور گردن سهیل را گرفت ومن هم پاهایش را گرفتم و چند دقیقه طول نکشید که دیگر سهیل تکان نخورد سروصداها خیلی زیاد بود  و انگار همسایه ها شنیده بودند و خیلی زود پلیس از راه رسید .

در دادگاه قتل عجیب چه گذشت؟

لیلا ونوید هر دو به اتهام قتل سهیل بازداشت شدندو با صدور کیفرخواست   هر دو پای میز محاکمه در شعبه یکم دادگاه کیفری ایستادند.

نوید که به اتهام مشارکت در قتل به قصاص محکوم شد و لیلا نیز به خاطر اینکه اولیای دم فرزندان مقتول بودند قوه قضاییه او را به پرداخت دیه محکوم کردند.

نوید به دنبال تلاش تیم صلح و سازش به شرط پرداخت دیه  نجات یافت و حالا قرار است از نظر جنبه عمومی محاکمه شود.

 لیلا ‌که باگذشت چهار سال از ابن ماجرا در زندان دچار بیماری اعصاب و روان شده و فرزندانش در انتظار آزادی او هستند تنها با پرداخت ۲۵۰میلیون تومان می‌تواند از زندان نجات یابد .

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: