پایگاه خبری خانه فوتبال:

دومین برد متوالی، اوسمار لاس را از موقعیت بحرانی اولیه خارج کرده است.
به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در حالی مقابل ذوب‌آهن اصفهان به میدان رفت که در نیم فصل نخست نتوانسته بود این تیم را در ورزشگاه آزادی شکست دهد اما در بازی برگشت با نمایشی شایسته و سزاوارانه از سد حریف سختکوش گذشتند و 36 امتیازی شدند.
با این نتیجه حالا پرسپولیس در آستانه دربی فرصت این را خواهد داشت تا سرنوشت صدرنشینی را در اختیار بگیرد. در صورتی که پرسپولیس دو بازی بعدی خود را با برد به اتمام برساند، به دلیل بازی رودررو، جای استقلال را در رتبه نخست خواهد گرفت.

نکته جالب این است که اوسمار با شکست مقابل آلومینیوم فشار زیادی را از سوی هواداران پرسپولیس متحمل شد، اما حالا دو برد متوالی اوضاع را برای او به آرامش رسانده و پرسپولیس در مسیر مطلوبی قرار گرفته است.

این در حالی است که اوسمار در فاصله یک بازی تا دربی از سه خرید جدید تیمش رونمایی کرد تا اسکواد پرستاره خود را به رخ جواد نکونام بکشد؛ جایی که اورونوف، عبدالکریم و خدابنده‌لو نمایش خوبی را هم ارائه کردند.

با این شرایط اوسمار فرصت خوبی دارد تا با خروج از فشار خردکننده اولیه، خود را بیشتر در پست سرمربیگری پرسپولیس پیدا کند و بعد از دربی به استقبال 10 بازی سرنوشت ساز پایانی برود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: