پایگاه خبری خانه فوتبال:

تصویر ارسالی یحیی گل محمدی از سیل در سیستان و بلوچستان.یحیی گل محمدی با پرسپولیس فسخ کرد.

تصویر تکان‌دهنده یحیی گل‌محمدی از سیل سیستان و بلوچستان را ببینید

یحیی گل محمدی

یحیی گل‌محمدی سرمربی سابق پرسپولیس یک روز بعد از انتخابات مجلس تصویر تکان‌دهنده‌ای را در فضای مجازی منتشر کرده است.
گل‌محمدی با انتشار تصویری از ۲ کودک به خواب رفته سیل‌زده دشتیاری از توابع سیستان و بلوچستان در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت: «صدای مردم سیل‌زده ی سیستان و بلوچستان باشیم» و زیر این پیام هشتگ دشتیاری و هشتگ بلوچستان مظلوم گذاشت.

گفتنی است از دوشنبه گذشته شهرهای جنوبی کشور به ویژه مناطق نیک شهر، قصرقند و دشتیاری بر اثر بارندگی زیاد درگیر ایجاد سیلاب و خسارت شدند بطوریکه وضعیت امدادرسانی به اهالی این مناطق بسیار دشوار بوده و شرایط سختی برای مردم روستاها می‌گذرد.

یحیی گل‌محمدی در امارات متحده عربی استراحت می کند

یحیی گل محمدی

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی سابق تیم پرسپولیس که بعد از استعفای ناگهانی در نشست خبری بازی مس رفسنجان، به حضور چهار ساله خود روی نیمکت سرخپوشان پایان داد، برای تعطیلات راهی خارج از کشور شده است.
جالب اینکه برنامه شبکه نسیم با حضور یحیی امشب روی آنتن خواهد رفت اما این سرمربی حالا در ابوظبی امارات دیده شده تا تعطیلات خود را در آرامش این کشور حاشیه خلیج فارس دنبال کند.
باتوجه به فسخ توافقی قرارداد گل محمدی و پرسپولیس، او اجازه فعالیت در لیگ برتر ایران را خواهد داشت اما با این شرایط بعید است که او در هفته‌های آینده تیم جدیدی را در لیگ ایران انتخاب کند.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: