پایگاه خبری خانه فوتبال:

حادثه خبر نمی کند.حادثه همیشه شوکه کننده و ناگوار است.حادثه تلخ و ناخواسته است.حادثه همچون بلایی خانواده ای را نابود می کند.حادثه طبعات سنگینی به همراه دارد.

حادثه درگذشت ناگوار استاد موسیقی ایران

حادثه
جمشید عندلیبی نوازنده پیشگام نی در ۶۶ سالگی درگذشت.

به نقل از مهر ، جمشید عندلیبی نوازنده پیشگام عرصه نی نوازی روز پانزدهم اسفند ماه در سن ۶۶ سالگی براثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت.
سید عباس سجادی پژوهشگر موسیقی این خبر را تایید کرد.

سقوط ترسناک دختر جوان از ارتفاع توسط بانجی جامپینگ و حادثه تلخ اتفاق افتاد

۳ دلیل اصلی حادثه تصادفات در سفرهای نوروزی

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: خستگی و خواب آلودگی و عدم توجه به جلو از علت های اصلی تصادفات است.
به گزارش مشرق، سرهنگ علی اصغر شریفی در خصوص تمرکز در حین رانندگی توضیح داد و گفت: متأسفانه علت اصلی تصادفات و واژگونی‌ها در سفرهای نوروزی که چندین سال مورد مطالعه قرار گرفته است، خستگی و خواب آلودگی و عدم توجه به جلوی رانندگان بوده است.
وی افزود: این خستگی و خواب آلودگی بیشتر خود را در ۳۰ کیلومتری نزدیکی شهر و مقصد خو را نشان می‌دهد. زیرا راننده خسته است و با خود می‌گوید که دیگر چیزی به پایان راه نمانده است.
سرهنگ شریفی گفت: چراغ‌های روشن شهر را می‌بیند و راننده با خود می‌گوید که دیگر نزدیک شده‌ایم و نیازی به استراحت نیست اما دقیقاً همین‌جاست که باید خودرو را در محلی امن مانند توقفگاه‌های بین راهی متوقف و پس از استراحت کافی و لازم به راه خود ادامه دهند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: البته خوردن و نوع تغذیه نیز در کیفیت رانندگی افراد تأثیر می‌گذارد. خود راننده می‌داند که چه غذایی با بدن او سازگاری دارد و او را در بین راه اذیت نمی‌کند و این موضوع بسیار مهم و حائز اهیمت است.

وی گفت: سعی شود قبل از رانندگی از غذاهای سبک استفاده شود تا مثلاً فشار خون و چربی راننده بالا نرود. مثلاً می‌گویند دوغ و لبنیات خواب‌آور است و نباید در حین رانندگی از آنها استفاده کرد.

سرهنگ شریفی گفت: مهم‌ترین بخش سفر ما همین رانندگی است و هر چه تمرکز راننده پایین‌تر بیاید باعث آسیب به خود و خانواده خواهد شد و آن سفر و عید نوروز را بر خود تلخ خواهد کرد.

وی ادامه داد: حتماً از پر بودن باک بنزین قبل از سفر مطمئن شوید تا در حین سفر دچار مشکل نشوید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: