پایگاه خبری خانه فوتبال:

سردار آزمون همچنان با بالاترین انگیزه ممکن در تمرینات رم حاضر می‌شود.
به گزارش "ورزش سه"، بعد از اتمام مسابقات جام ملتهای آسیا و بازگشت سردار آزمون به ایتالیا او در نقش یکی از بازیکنان تاثیرگذار جالوروسی ظاهر شد. ستاره تیم ملی فوتبال ایران در دیدار مقابل فروزینونه موفق شد دومین گل خود را برای رم به ثمر برساند و همین موضوع باعث شد که اعتماد دنیله ده‌روسی به او دو چندان شود.

آزمون اگرچه در دیدار مقابل فاینورد در لیگ اروپا نیمکت‌نشین بود اما مطابق انتظار برابر تورینو به ترکیب اصلی رم برگشت و به جای روملو لوکاکو در زمین قرار گرفت. سردار در مدت زمان حضور خود در زمین بسیار تاثیرگذار ظاهر شد و توانست یک پنالتی هم برای رم بگیرد که توسط پائولو دیبالا تبدیل به گل شد.

با این حال بعد از آن مسابقه شاهد یک تصمیم عجیب از دنیله ده‌روسی بوده‌ایم؛ جایی که او از ستاره ایرانی در سه بازی اخیر فقط دو دقیقه استفاده کرده است. سردار مقابل مونزا نیمکت‌نشین بود و در لیگ اروپا برابر برایتون نیز فقط دو دقیقه بازی کرد.  

در حالی که تصور می‌شد آزمون مقابل فیورنتینا در ترکیب اصلی قرار بگیرد یا حداقل مدت زمان بیشتری برای بازی داشته باشد اما او در کمال تعجب همه مسابقه را از روی نیمکت دنبال کرد. با این حال ستاره ایرانی این روزها در تمرینات رم با بالاترین انگیزه ممکن حاضر می‌شود تا دوباره به ترکیب تیمش بازگردد و درخشش چند هفته قبل خود را ادامه دهد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: