پایگاه خبری خانه فوتبال:

شماره ۳۳ سرخپوشان یکی از بازیکنان ویژه شهرآورد ۱۰۳ خواهد بود.
به گزارش "ورزش سه"، مدافع چپ قطری پرسپولیس که در سه بازی اخیر سرخپوشان در ترکیب اصلی قرار گرفته و اتفاقا جزو بازیکنان خوب تیمش بوده، حالا خود برای یکی از حساسترین دیدارهای پرسپولیس در نیم فصل دوم آماده می‌کند.

جالب آنکه عبدالکریم حسن سابقه تقابل با استقلال را با پیراهن السد دارد و این اولین مصافش مقابل آبی‌ها نیست. مرد سال سابق فوتبال آسیا در سال ۲۰۱۷ یکی از نفرات السد مقابل استقلال در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بود. بازی‌ای که در نهایت به ضربات پنالتی کشیده شد و این استقلال بود که بهتر عمل کرد و راهی دور گروهی شد.

یک سال و نیم گذشت تا استقلال و السد در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ دوباره با یکدیگر رودررو شوند. بازی ای که با نتیجه سه بر یک به سود السد در ورزشگاه آزادی خاتمه یافت و عبدالکریم یکی‌ از نفرات برتر تیمش در میدان بود.

دیدار برگشت دو تیم در همان فصل، آخرین مصاف مدافع قطری قرمزها با استقلال بود. بازی ای که با نتیجه دو بر دو به پایان رسید تا در مجموع السد قطر با نتیجه پنج بر سه به مرحله نیمه نهایی صعود کند.

شش سال از آن دیدار می‌گذرد و حالا عبدالکریم حسن باید در دیداری که 180 درجه با مصاف‌های قبلی او و استقلال تفاوت دارد، برای پرسپولیس به میدان برود و امیدوار به تکرار عملکرد خوبش با پیراهن السد این بار در لباس سرخ است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: