پایگاه خبری خانه فوتبال:

یحیی گل‌محمدی آماده حضور در تیمی مدعی غیر از پرسپولیس است.
​به گزارش “ورزش سه”، یحیی گل‌محمدی چهار سال بعد از کار در پرسپولیس حالا سرمربی آزاد شده و طبیعتا گمانه‌زنی در مورد آینده او هم وجود دارد و حتی اخیرا بعد از نتایج ضعیف تیم‌های مدعی، نام او به عنوان گزینه جانشینی این تیم‌ها مطرح می‌شد.

او در ویژه برنامه آنتن در پاسخ به این سوال که آیا باتوجه به پیشینه پرسپولیسی، حضورش در سایر تیم‌های مدعی مشکل ساز نخواهد شد؟ گفت: اصلا. من در تیم‌های دیگری که کار کردم، معمولا در تیم‌های بحران‌زده‌ای که مشکل داشتند، بودم و تاثیرات خودم را خوب یا بد گذاشتم. من به عنوان یک شخصی که حرفه‌ام مربیگری است، حتی اگر به تیم‌های رقیب هم بروم، یک هدف دارم و آن هم اینکه نسبت به کارم متعهد باشم.

گل‌محمدی با اشاره به نحوه کار در این تیم‌ها عنوان کرد: هر کاری که یک مربی با توجه به تعهدی که دارد می‌کند، فقط در جهت این است که تیم موفق باشد. تمام تصمیماتی که می‌گیری، در جهت این است به نفع تیمت باشد. حتی ممکن است راجع به داوری و برنامه‌ریزی مسابقات صحبت کنی. این خیلی طبیعی است و انتظاری که همه هواداران از مربی‌شان دارند، این است که مربی در مورد مصالح باشگاه صحبت کند؛ این انتظارات واقعا به جا است و قطعا در هر باشگاهی که باشم، منافع آن باشگاهی که با آن قرارداد دارم، مهم‌تر است.

IFrame

یحیی در خصوص واکنش احتمالی طرفداران پرسپولیس اظهار داشت: طرفداران هم درک می‌کنند. همانطور که انتظار دارند زمانی که برای تیم‌شان کار می‌کنم، منافع آنها را در نظر بگیرم، قطعا این درک و شعور را هم دارد. الان این مسئله در فوتبال ما خیلی بهتر شده و حتی هواداران‌مان هم خیلی حرفه‌ای به این قضیه فکر می‌کنند و زمانی که مربی‌ای را که در آن باشگاه بوده و کار کرده و برایشان زحمت کشیده، در یک باشگاه دیگر می‌بینند، مشکلی به وجود نمی‌آید.

این در حالی است که گل‌محمدی پیش‌تر در لیگ هفدهم هدایت تراکتور را برعهده داشت اما پنجره بسته سرخپوشان تبریزی و شرایط نامطلوب این تیم باعث شد تا یحیی نتایج ضعیفی کسب کند و در نیم فصل دوم هم از سمت خود برکنار شود.

در این فصل نیز نام یحیی پیرامون دو باشگاه مدعی شنیده می‌شد و حالا او رسما اعلام آمادگی کرده تا در آینده در تیمی به جز پرسپولیس هم سرمربیگری کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: