پایگاه خبری خانه فوتبال:

تمرینات استقلال در سال جدید از عصر یکشنبه در کمپ مرحوم حجازی آغاز شد.
به گزارش "ورزش سه"، پس از تعطیلی ۶ روزه که به مناسبت آغاز سال نو و همچنین برگزاری بازی‌های تیم ملی در فیفا دی از سوی کادر فنی برای بازیکنان استقلال در نظر گرفته شده بود، از عصر یکشنبه دور جدید تمرینات آبی پوشان در کمپ مرحوم ناصر حجازی آغاز شد.
بازیکنان استقلال که سال گذشته را با صدرنشینی به پایان رساندند، در سال جدید نیز امید زیادی دارند که بتوانند دستاورد مهمی که کسب کرده‌اند را حفظ کرده و بتوانند با خلق یک شگفت عنوان قهرمانی لیگ برتر را از آن خود کنند.

شاگردان نکونام که با شکست غیرمنتظره مقابل مس رفسنجان از دور رقابت‌های جام حذفی کنار رفتند، اکنون تمام تمرکز خود را روی رقابت‌های لیگ برتر گذاشته تا بتوانند موفقیت را که تا به اینجای فصل به دست آورده‌اند، را در پایان لیگ حفظ نمایند.

استقلالی‌ها در شرایطی تمرینات خود را آغاز کردند که نخستین بازی این تیم در سال جدید در تاریخ هجدهم فروردین برگزار خواهد شد و از آنجایی که آبی‌ها تا آن زمان فرصت زیادی دارند، می‌خواهند در یک یا دو بازی تدارکاتی به مصاف تیم‌های لیگ برتری بروند.

استقلال در نخستین بازی خود در سال ۱۴۰۳ باید به مصاف شاگردان محرم نویدکیا برود. مس رفسنجان، تیمی که باعث حذف استقلال از جام حذفی شد، حریف سرسختی در استادیوم آزادی محسوب می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: