پایگاه خبری خانه فوتبال:

پرسپولیس در دیداری دوستانه موفق شد مس رفسنجان را در استادیوم اختصاصی خود شکست دهد.
به گزارش "ورزش سه"، از حوالی ساعت شش بعد از ظهر بازیکنان دو تیم پرسپولیس و مس رفسنجان وارد استادیوم کاظمی شدند تا در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر بروند. این بازی تقابل بین اوسمار لاس ویه‌را با محرم نویدکیا بود که در چند هفته اخیر با نتایج درخشان نارنجی‌پوشان را به میانه جدول رسانده است.

پرسپولیس در این دیدار علیرضا بیرانوند، حسین کنعانی و اوستون اورونوف را در اختیار نداشت که بعد از پایان اردوی تیم ملی، به تمرینات تیم باشگاهی اضافه شده‌اند. آنها البته در استادیوم پرسپولیس حاضر بودند و این نمایش را از نزدیک مشاهده کردند.

همچنین در این بازی بازیکنان پرسپولیس از پیراهن اول سرخ‌رنگ استفاده کردند و مس رفسنجان که این هفته به مصاف استقلال خواهد رفت، با پیراهن سفید وارد زمین شد تا این تقابل جذاب از ساعت 19 آغاز شود.

ترکیب نیمه اول پرسپولیس: اوسمار در نیمه نخست ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه را به زمین فرستاد. از بین بازیکنان اصلی پرسپولیس، سعید صادقی، وحید امیری، گئورگی گولسیانی، عبدالکریم حسن و سروش رفیعی به همراه سینا اسدبیگی در زمین حضور داشتند و پنج بازیکن دیگر را نفرات جوان تشکیل دادند.

ترکیب نیمه دوم پرسپولیس: با سوت پایان نیمه نخست، اوسمار تغییراتی را در تیمش اعمال کرد تا بیشتر بازیکنان اصلی وارد زمین شوند. در این بین امید عالیشاه کاپیتان سرخپوشان نیز وارد زمین شد و سایر نفرات باتجربه هم در ترکیب حضور یافتند تا بازی برای قرمزها سروشکل جدی‌تری به خود بگیرد.

ترکیب مس رفسنجان: این در حالی است که محرم نویدکیا در نیمه نخست به بیشتر بازیکنان اصلی و فیکس خود میدان داد و با پایان نیمه اول، برخی از نفرات اصلی را بیرون کشید تا به جوان‌ترها بازی بدهد. از جمله این نفرات منتظر محمد بود که بین نیمه تعویض شد و عرفان شهریاری جای او را گرفت. همچنین نویدکیا در 15 دقیقه پایانی بازی سه بازیکن جوان دیگر را هم به زمین فرستاد.

در نیمه نخست این مسابقه دوستانه، مس رفسنجان نمایش خوبی را ارائه کرد و مهمترین موقعیت این تیم نیز روی یک حرکت سجاد شهباززاده رقم خورد که او در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما این بازیکن نتوانست دروازه را باز کند و شوت او به سینه دروازه‌بان پرسپولیس برخورد کرد.

این در حالی است که در نیمه دوم پرسپولیس بر توپ و میدان مسلط بود و چند موقعیت گل هم داشت که گلر حریف ضربات مهاجمان پرسپولیس را گرفت. در نیمه اول نیز حامد لک نمایش خوبی را برابر عناصر خط حمله پرسپولیس از خود نشان داد.

سرانجام گل پرسپولیس در دقیقه 82 و روی یک ضربه ایستگاهی به ثمر رسید. جایی که امید عالیشاه با ارسال دقیق خود برای فرشاد فرجی، زمینه‌ساز این گل شد و فرجی به زیبایی توپ را در قعر دروازه مس رفسنجان جای داد تا پرسپولیس 1-0 برنده این بازی شود.

نکته جالب اینکه در اولین بازی سال جدید که بدون حضور ملی پوشان برگزار شد، پرسپولیس نمایش چندان خوبی نداشت اما باوجود این نمایش متزلزل، موفق شد یک برد را از مس رفسنجان را کسب کند تا به نوعی با سبک رقیب سنتی موفق به شکست حریف بشود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: