پایگاه خبری خانه فوتبال:

همسر زین‌الدین زیدان تصاویری از او منتشر کرده که حسابی مورد توجه هواداران این مرد دوست داشتنی فوتبال دنیا قرار گرفته است.
به گزارش "ورزش ‌سه"، طرفداران قهرمان سابق فوتبال زین الدین زیدان در حال دست به دست کردن عکس‌های او هستند که همسرش ورونیکا در حساب اینستاگرام خود منتشر کرده است. در یکی از این تصاویر زیدان با ژاکت آبی سرمه‌ای، بلوز سفید و شلواری همرنگ روی نیمکتی در یکی از پارک ها نشسته و از وفور خورشیدی که سخاوتمندانه در تمام مناطق فرانسه می‌درخشد بهره می‌برد. 
در کنار زیدان سگ کوچولوی او «آپولو» دیده می‌شود، که روبانی صورتی روی سر او جلب توجه می‌کند؛ سگی که از زمان معروف شدن زیدان همواره در کنار او و خانواده‌اش بوده است. همسرش همچنین عکس دیگری از زیدان منتشر کرده که با ژاکتی با رنگ روشن در خیابان راه می‌رود و به دوربین لبخند می‌زند.
به محض انتشار این عکس‌ها، هواداران قدیمی زیدان واکنش‌های زیادی به اسطوره خود داشتند؛ مردی که در جام جهانی 1998 یکی از ارکان اصلی قهرمانی فرانسه بود و در جام جهانی 2006 یک تنه فرانسوی‌ها را به فینال رساند. در سال 1998. همچنین نظراتی از سوی هواداران نسل جدید وجود داشت و آنها با ادبیان خاص خود از زیدان تعریف کرده‌اند.

این عکس‌ از این جهت بیشتر مورد توجه قرار گرفته که آخرین حضور این اسطوره تکرار نشدنی دنیای فوتبال در فضای عمومی به اواسط ژانویه بازمی‌گردد؛ زمانی که او به همراه همسرش در بخشی از هفته مد پاریس حضور داشتند و در ردیف اول شوی مد مردانه طراح ژاپنی یوجی یاماموتو نشستند.

این ورزشکار که در مارسی و در خانواده‌ای مهاجر الجزایری به دنیا آمد، توانست نام خود را در تاریخ فوتبال حک کند و عنوان بهترین بازیکن اروپا در پنجاه سال اخیر را به خود اختصاص دهد.

دوران حرفه‌ای زیدان در تیم ملی با نام مستعار "زیزو" در حالی به پایان رسید که او در فینال جام جهانی 2006 با ضربه سر به سینه بازیکن ایتالیایی مارکو ماتراتزی زد. او از زمین مسابقه اخراج شد و و ایتالیا قهرمان جهان لقب گرفت. پس از آن قهرمان فرانسه به اسپانیا رفت و به عنوان مربی در رئال مادرید مشغول به کار شد و توانست سه مرتبه پشت سر هم این تیم را قهرمان اروپا کند. او حالا دور از فوتبال و هیاهویش همچنان در حال استراحت است و به هیچ کدام از پیشنهادات پر شمارش برای بازگشت به دنیای فوتبال پاسخ نداده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: