به گزارش خانه فوتبال، روی تاوارس، مربی دروازه‌بان‌های سپاهان به صورت رسمی با این باشگاه قطع همکاری کرد و دیگر هموطنش یعنی واسکو اوورا به جای او انتخاب شد. تاوارس چند سالی سابقه کار با امیر قلعه‌نویی را داشت و در ذوب‌آهن رشید مظاهری را به یکی از بهترین گلر‌های ایران تبدیل کرد و در سپاهان هم نقش بسیار زیادی در پیشرفت پیام نیازمند داشت. به طوری که پیام نیازمند توانست رکورد کلین‌شیت را در لیگ برتر از آن خود کند و بهترین دروازه‌بان ایران در سال ۹۸ شود.

تاوارس درخصوص نیازمند این‌گونه می‌گفت: پیام قد و قواره بسیار خوبی داشته و تمام فاکتور‌های یک سنگربان حرفه‌ای را دارد. او مرا یاد کیلور ناواس، سنگربان سابق رئال‌مادرید و فعلی پاری‌سن‌ژرمن می‌اندازد و باتوجه به سن کمی که دارد می‌تواند در اروپا نیز موفق باشد.

به نظر می‌رسد با رفتن تاوارس بیشترین کسی که از نبود این مربی ضربه خواهد خورد، همین پیام نیازمند است؛ سنگربانی که با تاوارس جهش فوق‌العاده‌ای داشت. البته هنوز در مورد مربی جدید دروازه‌بان‌های سپاهان نباید قضاوت کرد، ولی خود اعضای کادر فنی تیم نیز از تأثیر و عملکرد مثبت تاوارس خبر دارند.

با این حال پیام از حالا به بعد باید با یک مربی دیگر تمرین کند و اوج بگیرد. نیازمند که تا ۲ سال دیگر با سپاهان قرارداد دارد، از پرسپولیس هم پیشنهاد دارد، اما گفته می‌شود دوست دارد ترانسفر شود.

بحث ترانسفر شدن سنگربان سپاهان هم در نوع خود جالب است، گفته می‌شود پیام تا حدودی کارهایش را برای انتقال به اروپا انجام داده و قصد دارد، پایان فصل ترانسفر شود.

شاید ندانید، ولی خود روی تاوارس، مربی سابق پیام، دوستان خوبی در پرتغال دارد و فیلم بازی‌های این دروازه‌بان ۲۵ ساله را نیز برای ۳ باشگاه ارسال کرده و تا حدودی توانسته رضایت مربیان این ۳ تیم را برای جذب نیازمند جلب کند؛ بنابراین برای همین موضوع است که نیازمند به پرسپولیس جواب رد داد چرا که مطمئن است کارش برای ترانسفر شدن تا حدودی درست شده است.

ناگفته نماند ترانسفر شدن مهرداد محمدی، مهاجم فصل قبل سپاهان را هم به تاوارس ربط می‌دهند و او را عامل انتقال محمدی به تیم آوس پرتغال می‌دانند. باید دید این سناریو در پایان فصل با چه رقم پیشنهادی از سوی تیم‌های پرتغالی به نیازمند شکل خواهد گرفت، ولی هرچه هست، پیام با تاوارس در ارتباط است تا کارش در لیگ پرتغال OK شود!

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: