پردیس پورعابدینی خبر جدیدی از سریال آقازاده داد. او چهره جدید و جذاب بازیگری در سینما و تاتر و سریال ایران است. پردیس پورعابدینی اولین بار در سریال آقازاده جلوی دوربین قرار گرفته است. پردیس پورعابدینی چهره زیبایی برای بازیگری دارد. پردیس پورعابدینی خود را توانمند نشان داده است.پردیس پورعابدینی آینده روشنی در پیش خواهد داشت.

تصویر راضیه(پردیس پور عابدینی):

 

پردیس پور عابدینی

عکسی از پردیس پورعابدینی در سریال آقازاده در نقش مانلی

پردیس پورعابدینی

بیوگرافی پردیس پورعابدینی:

پردیس پورعابدینی متولد دهه 70 در تهران، بازیگر تئاتر و سینما است. پردیس پورعابدینی تحصیلاتش تا مقطع دانشگاهی است. شروع فعالیت های هنری پردیس پورعابدینی از تئاتر بوده است و اولین حضور جلوی دوربین در سریال آقازاده در نقش راضیه /مانلی مقدم  می باشد. 
پردیس پورعابدینی با بازی در سریال آقازاده که در سال 1398 ساخته شده و در تیر سال 1399 از شبکه نمایش خانگی پخش شد، در کنار بازیگرانی معروف همچون امین تارخ، نیکی کریمی، امیر آقایی، مهدی سلطانی، کامبیز دیرباز ، لعیا زنگنه ، سینا مهرداد  و ... نشان داد که استعداد خوبی در زمینه بازیگری دارد و همین سریال باعث شهرت پردیس پورعابدینی شد. 

نظر نیکی کریمی درباره بازی پردیس پورعابدینی در آقازاده:

نیکی کریمی در یک گفتگو درباره بازی پردیس پورعابدینی در نقش مانلی یا راضیه در سریال آقازاده صحبت کرد و از سابقه تئاتری او و معرفی چهره های جدید در نمایش خانگی گفت.

پردیس پورعابدینی نیز در واکنش به حرف های نیکی کریمی نوشت:

 بازی کردن در کنار شما برای من باعث افتخار بود شنیدن این جملات از زبانتان برایم ارزش زیادی دارد ممنونم که همراهم بودید و حمایتم کردید.

تصاویر کمتر دیده شده از پردیس پورعابدینی

پردیس پور عابدینی

پردیس پورعابدینی

پردیس پور عابدینی

پردیس پور عابدینی

پردیس پورعابدینی

پردیس پور عابدینی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: