صبا راد با چهره آفتاب سوخته. صبا راد که این روز‌ها خبر مهاجرتش به یکی از مهمترین خبر‌های فضای مجاز ی تبدیل شده است از مجریان خوب رسانه ملی بود. صبا راد همسر مانی رهنما است. صبا راد البته در وقایع سقوط هواپیما جزو معترضین بود. صبا راد اکنون در ترکیه به سر می‌برد.

تصویر جدید صبا راد با چهره سوخته نوشت:

بانو هزار مرتبه گفتم.

گفتم تمام می شود این ابرهای سرد

گفتم تمام می شود این روز های تلخ

گفتم حصارها… بانو

حصار این شب سنگین شکستنی است

بانو بهار می رسد از راه

بانو بخند تا که بخندد گل و گیاه

بانو بخند تا که بتابد نگاه ماه

گفتم هزار مرتبه گفتم بانو

مرا بمان بانو مرا بخند بانو مرا بگو

صبا راد

چهره جدید صباراد

صبا راد

صبا راد که به تازگی خبر مهاجرتش را به همراه همسرش مانی رهنما منتشر کردهاست، عکسی با استایلی جدید در صفحه اینستاگرامش در ترکیه به نمایش گذاشته است.

صبا راد متولد سال 59 است .او مجری برنامه «به خانه برمی گردیم» بود و یک روز در میان در مقابل بینندگان شبکه تهران ظاهر می شد. او از سال 75 گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرد و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید.

راد به گفته خودش، برخلاف افرادی که به این رشته علاقه داشتند و آرزویشان بود که وارد این عرصه شوند، اصلا به این رشته علاقه مند نبود و به اصرار یکی از دوستانش تست گویندگی داده است و هرگز فکر نمی کرد با این کار بتواند با مردم ارتباط برقرار کند، او همچنین در جشنواره تولیدات مراکز استان ها به عنوان گوینده و نویسنده برتر (استان گیلان) انتخاب شده است .

صبا راد

او از سال 75 گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید.

صبا راد علاوه بر مجری گری برنامه سازی نیز کرده است او حدود100 برنامه ساخته و برای شبکه پنج تهیه کنندگی کرده است.

تیپ اسپرت مجری مهاجرت کرده صبا راد در ترکیه را مشاهده می کنید.

صبا راد مجری سابق برنامه به خانه برمی گردیم می باشد که بنا به دلایلی از حضور در تلویزیون انصراف داد . او که یک ازدواج ناموفق داشته است برای بار دوم با مانی رهنما خواننده معروف ازدواج کرد . چند روزی است که این دو هنرمند برای همیشه به ترکیه مهاجرت کرده اند .

صبا راد

مجری معروف عکس زیر را از دوچرخه سواری اش منتشر کرد.

dXPINrqIdcAT

 
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: