باشگاه پرسپولیس همچنان درگیر پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات پیشین خود پیش از ضرب‌الاجل تعیین شده از سوی فیفا است و به نظر می‌رسد این مسئله در حال حاضر مهمترین موضوع در باشگاه پرسپولیس باشد.

باشگاه پرسپولیس اگرچه تلاش‌های زیادی برای پرداخت طلب برانکو داشته، اما هنوز نتوانسته با او تسویه حساب کند. برانکو هم این روز‌ها به هر دری می‌زند تا بتواند پول خود را از مجاری قانونی بگیرد.

در این میان خطر محرومیت از نقل‌وانتقالات هم باشگاه پرسپولیس را تهدید می‌کند، چرا که برانکو شکایت خود را به فیفا برده است. یکی از نکات جالب توجه این است که باشگاه پرسپولیس این روز‌ها علیرغم اینکه هنوز موفق به پرداخت مطالبات برانکو نشده و به نظر هم نمی‌رسد پیش از تاریخ تعیین شده از سوی فیفا (۲۱ شهریور) بتواند تمامی طلب این مربی کروات را بپردازد، مشغول جذب بازیکنان جدید است و تاکنون با ۵ بازیکن قرارداد امضا کرده است.

به نظر می‌رسد مدیران باشگاه پرسپولیس قصد دارند هرچه سریعتر نقل‌وانتقالات خود را انجام دهند تا در صورت محرومیت احتمالی از نقل‌وانتقالات از جانب فیفا، تیم تحت‌هدایت یحیی گل‌محمدی را تقویت کرده باشند.

حالا از منابع موثق به گوش می‌رسد که دارو بوشیچ، وکیل برانکو از اقدام باشگاه پرسپولیس مطلع شده و با جمع‌آوری اسامی بازیکنانی که این باشگاه جذب کرده، قصد دارد اقدامات قانونی علیه این باشگاه انجام دهد تا این تیم نتواند از خرید‌های جدیدش در مسابقات پیش‌رو از جمله لیگ قهرمانان آسیا استفاده کند. در صورتی که این اتفاق رخ دهد، پرسپولیس متحمل ضرر سنگینی خواهد شد، اما باید منتظر ماند و دید در نهایت چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: