زندگی پس از پایان دوران فوتبال برای برخی پیشکسوتان بسیار ساده و آسان پیش می‌رود، اما برای برخی دیگر، چیزی شبیه جهنم است. یکی از پیشکسوتان نامدار فوتبال کشورمان که در دوران خودش ستاره پرسپولیس به حساب می‌آمد، حالا زندگی سخت و غم‌باری را پشت‌سر می‌گذارد.

او مدتی است بخش زیادی از دارایی خود را از دست داده و منبع اصلی درآمد‌هایش از بین رفته است. قطع ارتباط با یکی از اقوام باعث شده این پیشکسوت حالا خانه‌نشین و بدون درآمد شود. او تا یک سال و نیم پیش مغازه‌ای در بازار تهران داشت و بابت آن اجاره می‌گرفت و با اجاره مغازه امور زندگی خود را پشت‌سر می‌گذاشت، اما مجبور به فروش مغازه شد تا برای فرزندانش سرمایه‌ای ترتیب بدهد. حالا، اما زندگی، روی بدش را به او نشان داده و شرایط سخت‌تری برایش رقم خورده زیرا پول فروش مغازه ته کشیده و در شرایط اقتصادی فعلی تحت فشار است.

این پیشکسوت که اتفاقاً به تازگی هم ازدواج دیگری کرده، در یک خانه ۸۰ متری اجاره‌ای در غرب تهران ساکن است که حتی پول رهن و اجاره آن را همسرش پرداخت می‌کند. انتظار می‌رود مدیران باشگاه پرسپولیس هوای این پیشکسوت که از بردن نامش معذوریم را داشته باشند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: