سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دست در دست هم و با تمام وجود برای سربلندی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، سوپرجام و فصل بعد می جنگیم.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، یحیی گل محمدی در تمرین هفته گذشته تیم پرسپولیس با انتقاد از عمکلرد مدیریت باشگاه اعلام کرد نامه عدم همکاری اش را تحویل می دهد و پس از اتمام لیگ قهرمانان آسیا با این تیم همکاری نمی کند. 
هرچند پس از صحبت هایی که مسئولان پرسپولیس با سرمربی این تیم انجام دادند وی از موضع خود کوتاه آمد و اکنون هم با انتشار یک پست در صفحه اینستاگرامش رسما اعلام کرد فصل آینده هم در پرسپولیس فعالیت خواهد کرد.

متن پست گل محمدی به شرح زیر است: 

یحیی

دست در دست هم و با تمام وجود برای سربلندی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، سوپرجام و فصل بعد می جنگیم.
درددل ها و گلایه هایی وجود دارد اما خود را برای یک چالش جدید و بزرگتر آماده کرده ایم.
دیگر به اینکه چرا در نقل و انتقالات دو ستاره تاثیرگذار خط حمله تیم را از دست دادیم یا اینکه چرا برخی گزینه ها جذب نشدند، فکر نمی کنیم.
ما پرسپولیس هستیم و وقتی با هم باشیم اتفاقات بزرگی را رقم خواهیم زد. 
به رغم عدم برخورداری از مزیت بازی های خانگی با دعای خیر هواداران عزیر آماده مصاف با رقبای آسیایی می شویم. ما محبوب ترین تیم آسیا هستیم و پشتوانه بزرگی داریم و این تیم با حمایت و اتحاد هواداران میلیونی خود برای تکرار موفقیت ها می جنگد.
رمز موفقیت پرسپولیس همدلی در تیم، حمایت هواداران عزیز و پیشکسوتان دلسوز و اتحاد خانواده بزرگ پرسپولیس بوده و نباید خدشه ای به آن وارد شود.
به باور خودم هیچ سدی نباید مانع تکرار موفقیت ها شود. ما نباید در قبال کارشکنی ها علیه پرسپولیس تسلیم شویم بلکه باید برای موفقیت ها و پنجمین قهرمانی متوالی بیشتر از قبل بجنگیم.


 

 
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: