محمد نوری در خصوص شرایط استقلال اظهار داشت: متاسفانه چند سال است که در فصل نقل و انتقالات شرایط استقلال همین می شود و من تعجب می کنم که چرا فقط باید شرایط استقلال در این چند سال اینطوری شود و چرا هیچ وقت به این مشکلات نمی‌خورد؟ واقعا این بلاتکلیفی آزار دهنده است و هواداران استقلال حق دارند که نگران باشند.

وی در خصوص انتخاب سرمربی استقلال اظهار داشت: به اعتقاد من بهترین گزینه سرمربی خارجی بود که متاسفانه قانون اجازه ورود سرمربی خارجی را نمی‌دهد اما در شرایط فعلی محمود فکری و جواد نکونام گزینه خوبی هستند که امیدوارم هر اتفاقی میافتد به نفع استقلال باشد.

نوری در خصوص بیانیه روز گذشته مجیدی گفت: تعجب می کنم که او در آستانه انتخاب سرمربی استقلال بیانیه داد‌. مجیدی اصلا مشاوران خوبی ندارد ‌و به او به اشتباه خط می دهند. متاسفانه او در دوره مدیران قبلی هم عادت به ترک یکباره استقلال داشت و به اعتقاد من اگر بعد از دربی استعفا نمی‌داد، استقلال قهرمان می شد. نمی‌دونم چطور او الان یادش افتاده که سعادتمند پرسپولیسی بوده است؟ راهی که مجیدی در این چند وقت رفت اشتباه بود و به استقلال ضرر زد. 

پیشکسوت استقلال در خصوص انتخاب مدیر عامل این باشگاه اظهار داشت: استقلال باید مدیر عاملی داشته باشد که بتواند برای استقلال درآمدزایی کرده و به حل مشکلات این تیم کمک کند. مدیری که پول داشته باشد در استقلال می تواند موفق عمل کند در غیر این صورت باز هم تیم به مشکل می خورد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: