علی پروین مدعی شد طی تماسی که با مسوولان تیم داشته، از انجام فرایند تامین منابع برای پرداخت مطالبات برانکو، مطلع شده است.
به گزارش “ورزش سه”، در شرایطی که طبق ضرب الاجل فیفا، سرخ‌ها تا ۴۸ ساعت دیگر برای پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ فرصت دارند و در غیر این صورت با کسر امتیاز مواجه می‌شوند، علی پروین خبر خوشی به سرخ‌ها می‌دهد.
پیشکسوت پرسپولیس مدعی است که در تماس با کارگزار این باشگاه از انجام فرآیند تامین منابع مطلع شده است: یک ساعت قبل با کارگزار باشگاه حرف می‌زدم. ایشان اعلام کردند که در حال تهیه پول هستند و طی ۶-۵ ساعت آینده این پول تهیه خواهد شد.
وی ادامه داد: هواداران نگران نباشند. این بهترین تیم است و قول دادند بستر لازم برای آرامش تیم فراهم شود. یک ذره تحمل کنید همه چیز انشاالله درست می‌شود.
پروین با اشاره به شرایط اقتصادی گفت: بهرحال شرایط خیلی مناسب نیست قیمت دلار و شرایط اقتصادی بدتر از همیشه است. با این حال با خبری که دادند امیدوارم مشکل پرونده برانکو حل شود.وی درباره موضوع جدایی برخی ستاره‌های تیم هم گفت: گفتم که تیم کارگزار به دنبال این است تا این تیم قدرتمند حفظ شود. کسی نمی‌خواهد جدا شود!
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: