پایگاه خبری خانه فوتبال:

ایران خودروایران خودرو  سه شنبه 20 مهر فروش نقدی خود را آغاز کرد. در طرح جدید ایران خودرو ۴ محصول  فروخته شد.تاریخ پایان فروش جدید ایران خودرو جمعه بود و امروز شنبه 24 قرعه کشی شد.ایران‌خودرو به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های صنعت ایران خودروهایی را برای تحویل فوری می فروشد. اختلاف قیمت این خودروها با بازار تا امروز به ۱۵۱ میلیون تومان می‌رسد.
لیست برندگان قرعه کشی ایران خودرو، اولویت، اسامی برندگان نهایی و نتایج فروش فوق العاده ایران خودرو در مهر ۱۴۰۰ (بخشنامه ۴۳۹۸ - فروش فوری مرحله ۲۴ با قیمت قطعی) پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی اعلام شد.

 مراسم قرعه کشی محصولات ایران خودرو بیست و چهارم مهر ماه ۱۴۰۰ با حضور نهادهای نظارتی انجام شد و اسامی برندگان اعلام شد. ثبت نام این طرح از روز سه شنبه مورخ بیستم مهر ماه ۱۴۰۰ شروع و تا پایان روز جمعه بیست و سوم مهر ماه ۱۴۰۰ ادامه داشت.

برای مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی اینجا کلیک کنید

بر اساس بخشنامه ایران خودرو، رانا پلاس، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای، دنا پلاس توربو شارژر اتوماتیک و پژو پارس بنزینی محصولات عرضه شده در این طرح هستند.‌

قیمت محصولات ایران خودرو
در طرح فروش جدید ایران خودرو، رانا پلاس با قیمت قطعی یک میلیارد و ۸۰۳ میلیون و ۹۱۸ هزار و ۱۱۸ ریال، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای با قیمت قطعی دو میلیارد و ۱۶۲ میلیون و ۶۳۰ هزار و ۹۱۸ ریال، دنا پلاس توربو شارژر اتوماتیک با قیمت قطعی سه میلیارد و ۹۰۰ میلیون و ۸۹۳ هزار و ۲۷۴ ریال و پارس بنزینی با قیمت قطعی یک میلیارد و ۴۰۲ میلیون و ۷۳۵ هزار و ۷۱ ریال عرضه می‌شوند.

ثبت نام ایران خودرو

در این طرح چهار میلیون و ۸۷۹ هزار و ۴۲۱ نفر ثبت نام و چهار میلیون ۷۲۸ هزار و ۹۲۴ نفر واجد شرایط حضور در قرعه‌کشی شدند.

برندگان ایران خودرو

۹ هزار نفر بر اساس ظرفیت هر خودرو، به عنوان برنده و با روش قرعه‌کشی انتخاب شدند. ۹ هزار نفر نیز به عنوان افراد ذخیره در نظر گرفته شده‌اند.

نام خودرو تعداد متقاضی ظرفیت رزرو

رانا پلاس ۴۲۴.۹۲۸ ۲۰۰۰ ۲۰۰۰
پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای‌ ۹۹۳.۶۸۱ ۲۰۰۰ ۲۰۰۰
دنا پلاس توربو شارژر اتوماتیک ۲۳۷.۲۹۵ ۲۰۰۰ ۲۰۰۰
پارس بنزینی ۳.۰۷۳.۰۲۰ ۳۰۰۰ ۲۰۰۰
مجموع ۴.۷۲۸.۹۲۴ ۹۰۰۰ ۹۰۰۰
تحویل ایران خودرو
بر اساس اعلام ایران خودرو زمان تحویل خودروها حداکثر سه ماه خواهد بود.

سایت ایران خودرو

پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای نیز در طرح حراج ایران خودرو، ۲۱۶ میلیون و ۲۶۳ هزار و ۹۱ تومان قیمت خورده است. این محصول در بازار ۳۳۷ میلیون تومان داد و ستد می‌شود

دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک در طرح جدید حراج ایران خودرو، به قیمت ۳۹۰ میلیون و ۸۹ هزار و ۳۲۷ تومان در اختیار برندگان قرار می‌گیرد. این محصول در بازار ۴۶۳ میلیون تومان قیمت دارد.

پارس بنزینی، آخرین محصولی است که در طرح حراج ایران خودرو عرضه می‌شود که ۱۴۰ میلیون و ۲۷۳ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت خودرو است. این محصول در بازار حدود ۲۸۰ تا ۲۹۴ میلیون تومان داد و ستد می‌شود.

بدین ترتیب می‌توان تخمین زد در اولین خودرو ۸۸ میلیون تومان، در دومین خودرو ۱۲۱ میلیون تومان، در سومین خودرو ۶۳ میلیون تومان و در چهارمین خودرو ۱۴۰ میلیون تومان امروز قرار است رانت توزیع شود.

متقاضیان باید به لینک esale.ikco.ir مراجعه کنند.

ایران خودرو

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: