پایگاه خبری خانه فوتبال:

باز هم قتل دلخراشی دیگر همه را شوکه کرد.قتل مقوله ترسناک و عجیبی است.قتل آدمی را نابود و خانواده‌ایی را عزادار میکند.قتل جنبه های مختلفی دارد.قتل هر روز در عین ناباوری بیشتر می شود.

راز قتل دختر کوچولوی شیرین

قتل

 

صبح روز جمعه بیست و چهارم آذر به قاضی محسن اختیاری بازپرس جنایی تهران خبر رسید که دختری ۲ ساله به طرز مشکوکی جان باخته است.دقایقی از اعلام این خبر می گذشت که تیم جنایی تحقیقات خود را برای کشف جزییات بیشتر از این حادثه مرگبار آغاز کرد. بررسی ها حکایت از این داشت که دختر بچه ساعتی قبل از مرگ، توسط خانواده اش به یکی از بیمارستان های پایتخت منتقل شده است.
وی حالش وخیم بوده و تلاش تیم پزشکی برای نجات او فایده ای نداشته است. در نهایت دختر بچه دو ساله به کام مرگ رفته بود.
در ادامه تحقیقات مشخص شد که او هنگام بازی با پسرخاله خردسالش دچار حادثه شده است. مادر این دختر بچه در توضیح ماجرا گفت:ما ساکن شهرستانیم و روز قبل از حادثه به تهران سفر کردیم و مهمان خانه خواهرم شدیم. آن شب دخترم با پسر ۵ ساله خواهرم در حال بازی بودند که ناگهان دعوایشان شد. در عالم کودکی خواهرزاده ام، دخترم را هل داد که سرش به زمین برخورد کرد. دخترم شروع کرد به گریه کردن که من او را آرام کردم. پس از آنکه آرام شد خوابید اما صبح دیگر بیدار نشد. پزشکان می گویند که احتمالا دخترم دچار ضربه مغزی شده است.

در این شرایط، بازپرس جنایی تهران دستور انتقال جسد دختر خردسال را به پزشکی قانونی صادر کرد تا علت اصلی مرگ مشخص شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: