پایگاه خبری خانه فوتبال:

باشگاه سپاهان در ورزشگاه خانگی خود بازی حساس مقابل الهلال عربستان را برگزار می‌کند.
به گزارش "ورزش سه"، کنفدراسیون فوتبال آسیا در صفحه رسمی وب‌سایت خود برنامه مسابقات مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان را در ستون سمت چپ خود قرار داده که طی روزهای گذشته محل انجام دیدار رفت سپاهان ایران و الهلال عربستان مشخص نبود که امروز نام استادیوم نقش‌جهان درج شد.
تیم فوتبال سپاهان نخستین میزبانی در فصل 24-2023 لیگ قهرمانان آسیا را باید مقابل الاتحاد عربستان در مرحله گروهی انجام می‌داد که آن مسابقه با وجود حضور هر دو تیم در استادیوم نقش جهان اصفهان برگزار نشد و پس از آن هم بخاطر مسائل رخ داده در ورزشگاه و حواشی به وجود آمده، طلایی پوشان از دو جدال بعدی برابر آلمالیق ازبکستان و نیروی هوایی عراق محروم شدند که این روند برای آنها به پایان رسید.

بنابر اعلام سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، زمان بازی برگشت الهلال و سپاهان در عربستان، روز سوم اسفندماه اعلام شده است

طلایی پوشان که یک جلسه محرومیت تعلیقی هم از میزبانی در رقابت‌های خانگی داشتند، مشخص نبود بتوانند در ورزشگاه نقش جهان در بازی مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال عربستان قرار بگیرند یا نه، اما حالا ای‌اف‌سی را به میزبانی طلایی پوشان در اصفهان داد.

بدین ترتیب سعودی‌ها باید برای مسابقه رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان به اصفهان سفر کنند و در روز پنج‌شنبه، بیست و ششم بهمن‌ماه در ورزشگاه نقش جهان مقابل هم قرار بگیرند.

بازی برگشت الهلال عربستان و سپاهان ایران هم یک هفته پس از بازی رفت در روز پنج‌شنبه، سوم اسفندماه برگزار خواهد شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا فعلا محل این بازی را ورزشگاه امیر فیصل بن فهد ریاض اعلام کرده، اما گفته می‌شود این بازی در ورزشگاه تازه تاسیس الهلال به‌نام مملکت آرنا انجام می‌شود.

سپاهان ایران دو میزبانی اخیرش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را در ورزشگاه آزادی انجام داد و مقابل آلمالیق ازبکستان و نیروی هوایی عراق به برتری رسید که حضور هواداران اصفهانی در تهران برای حمایت از تیم محبوب‌شان سخت بود، اما حالا با انتقال بازی به استادیوم نقش‌جهان، بدون شک آنها هم حضور بی‌نظیری در ورزشگاه خانگی خود در جدال با الهلال عربستان خواهند داشت و جوی مشابه با دیدار لغو شده برابر الاتحاد را رقم می‌زنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: