پایگاه خبری خانه فوتبال:

مجوز به همه مردم برای واردات خودرو .واردات خودرو قوانین جدیدی دارد.واردات خودرو مشمول برخی از خودروها می شود. واردات خودرو سواری دست دوم ممنوع نیست. جزئیات جدید واردات خودرو را بخوانید.

مجوز واردات خودرو مرسدس بنز به ایران صادر شد

واردات مرسدس بنز C200 به ایران تایید شده است. به نظر می‌رسد حداقل دو مدل مرسدس برای واردات به ایران در نظر گرفته شده باشند.
خبرها بیانگر انجام اقدامات لازم از سوی یکی از شرکت‌های واردکننده در جهت اجرای فرایند ثبت سفارش دو محصول از برند مرسدس بنز بوده و این دو خودرو به‌زودی روانه بازار ایران خواهند شد. یکی از این دو خودرو مرسدس بنز C200 2023 است، اما تاکنون جزئیاتی از خودرو دوم اعلام نشده است. در ادامه با قابلیت‌های این خودرو وارداتی جدید بازار ایران آشنا خواهیم شد.

واردات خودرو مرسدس بنز C200 به ایران و مشخصات آن را بخوانید

 

واردات خودرو

در طراحی نمای داخلی نسل جدید مرسدس بنز C200 از کلاس S الهام گرفته شده است. زمان ورود به کابین این خودرو یک نمایشگر بزرگ 11.9 اینچی و یک نمایشگر 12.3 اینچی در برابر راننده توجه‌ها را به خود جلب می‌کند. این نمایشگرها از جدیدترین مدل از سیستم اطلاعاتی سرگرمی MBUX و دستیار صوتی مرسدس استفاده می‌کنند. طراحی داشبورد و اینکه نمایشگر مرکزی 6 درجه به سوی راننده زاویه داشته که از تفاوت‌های اصلی این خودرو با S کلاس به حساب می‌آید.

مرسدس بنز C200 با موتور 2 لیتری توربوشارژ در سامانه‌های گمرکی به ثبت رسیده و با همین مشخصات به بازار ورود پیدا خواهد کرد. تازه‌ترین نسل این خودرو در نمای جلو از عناصر طراحی E کلاس و مدل‌های کوچک‌تر CLA و A کلاس استفاده خواهد کرد. در قسمت عقب این خودرو هم عناصر طراحی سری S کلاس دیده می‌شود. به‌صورت کلی C کلاس در طول تاریخ خود هویت مستقلی از نظر طراحی نداشته و همواره براساس E کلاس و S کلاس توسعه یافته است.

واردات خودروطول این سدان پرچمدار مرسدس 468 سانتی‌متر، عرض آن 186 سانتی‌متر و ارتفاع آن 174.7 سانتی‌متر بوده که نسبت به قبل طول آن 6.35 میلی‌متر و عرض آن هم 1 سانتی‌متر افزایش یافته است. همچنین فاصله محوری آن هم 2.54 سانتی‌متر بزرگتر شده و درحال‌حاضر 2 سانتی‌متر برای سرنشینان عقب فضای پای بیشتری را ارائه خواهد کرد. البته طراحان 1 سانتی‌متر ارتفاع آن را کاهش دادند. لازم به ذکر است که حجم صندوق بار این خودرو هم بدون تغییر همان 507 لیتر خواهد بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: