پایگاه خبری خانه فوتبال:

یک رسانه عربی می نویسد که شاگردان قلعه نویی به دنبال تاریخ سازی در 2 بخش مقابل ژاپن هستند.
خبرگزاری فارس؛ «ایران به دنبال طلسم شکنی مقابل ژاپن است»، این محتوای گزارش امروز (شنبه) سایت الکوره از دیدار امروز تیم ملی کشورمان با ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا است.
تیم ملی ایران در تاریخ مسابقات جام ملت های آسیا 4 بار مقابل سامورایی ها قرار گرفته ولی بردی کسب نکرده و در 2 بازی شکست خورده و 2 بازی هم در مرحله گروهی با نتیجه تساوی به پایان رسیده است.
سایت الکوره می نویسد که شاگردان قلعه نویی به دنبال تاریخ سازی مقابل ژاپن هستند تا بتوانند «اولین برد تاریخ خود را مقابل سامورایی ها در جام ملت های آسیا کسب کنند».

رسانه عربی اشاره می کند که مهمترین غایب ایران در این بازی حساس مهدی طارمی است که به دلیل اخراج در بازی با سوریه نمی تواند یوزها را همراهی کند.

بر اساس گزارش سایت الکوره، «طارمی» از سال 2019 به همراه ایران در مسابقات جام ملت های آسیا «9 بازی» انجام داده و «20 گل» به ثمر رسانده است یعنی ستاره ایرانی هر بازی بیش از 2 گل برای تیم ملی کشورش به ثمر رسانده است.

سایت مشهور عربی می نویسد که تیم ملی ایران نه تنها نتواسته ژاپن در مسابقات جام ملت ها آسیا شکست دهد هنوز نتوانسته یک گل هم به سامورایی ها بزند و در «بازی امروز به دنبال زدن اولین گل تاریخ در جام ملت ها به ژاپن» است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: