پایگاه خبری خانه فوتبال:

دنیله ده‌روسی نشان داده که علاقه بسیار زیادی به سردار آزمون دارد.
به گزارش "ورزش سه"، بعد از اینکه دنیله ده‌‌روسی به عنوان سرمربی جدید رم انتخاب شد گمانه‌زنی‌ها در رابطه با احتمال جدایی سردار آزمون از این تیم اوج گرفت. خیلی‌ها فکر می‌کردند که ده‌روسی ترجیح می‌دهد آندره‌آ بلوتی را در ترکیب خود حفظ کند اما دقیقاً برعکس این اتفاق رخ داد.
وقتی شایعات درباره علاقه دو باشگاه اسپانیایی رئال بتیس و سویا به سردار آزمون اوج گرفت سرمربی ایتالیایی رم به مسئولان این باشگاه صراحتاً اعلام کرد که نباید به این موضوع اصلاً فکر کنند چرا که او به ستاره ایرانی احتیاج دارد.
سردار البته در ابتدای حضور ده‌روسی در رم نتوانست زیر نظر او کار کند چراکه حدود یک ماهی در اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای جام ملت‌های آسیا حضور داشت. با این حال بلافاصله بعد از بازگشت به رم او در لیست جالوروسی برای دیدار حساس با اینتر قرار گرفت و حتی چند دقیقه‌ای هم در این مسابقه به میدان رفت تا مشخص شود که اخبار درباره علاقه ده‌روسی به او حقیقت دارد.

سرمربی رم اخیرا هم به شکل صریح اعلام کرد که با اضافه شدن سردار باید بیشتر به روملو لوکاکو استراحت بدهد. این اتفاق در بازی هفته قبل رم در لیگ اروپا مقابل فاینورد رخ نداد و مهاجم ایرانی به شکل کامل نیمکت‌نشین بود اما مطابق پیش‌بینی آزمون در دیدار یکشنبه برابر فروزینونه در ترکیب اصلی قرار گرفت و اتفاقا با گل و نمایش خوبش پاسخ اعتماد ده‌روسی را داد.

در واقع به نظر می‌رسد هر چه بیشتر می‌گذرد اعتماد ده‌روسی به سردار نیز افزایش پیدا می‌کند و حالا شاید این سرمربی ایتالیایی خیلی زود مزد درخشش او مقابل فروزینونه را بدهد. حالا این احتمال که سردار با توجه به نمایش اخیرش، در بازی برگشت مقابل فاینورد در ترکیب اصلی رم قرار بگیرد اوج گرفته است. ده‌روسی از ترکیب او و لوکاکو جواب گرفته و شاید پنجشنبه شب باز هم زوج سردار و مهاجم بلژیکی را در ترکیب رم ببینیم. سرمربی جالوروسی به سردار آماده باش داده که حتی اگر در ترکیب اصلی هم نباشد، گزینه اصلی او برای ورود به زمین به عنوان یار تعویضی خواهد بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: