پایگاه خبری خانه فوتبال:

فوتبال، دومین ورزش مهیج و پرطرفدار در سراسر دنیاست که محبوبیت و جذابیت فوق العاده آن، امروزه به گوشی‌هی موبایل نیز رسیده است و به جرات می‌توان گفت، بازی های موبایلی فوتبالی در سراسر دنیا رو دست ندارند، یعنی هیچ کدام از سبک‌های بازی تلفن همراه، توان رقابت با این دسته از بازی‌های جذاب را ندارند.

اگر شما نیز جزو فوتبال بازهایی هستید که دست دارید در اوقات فراغت‌تان،در لیگ‌های فوتبالی داخلی و بین المللی  خوش بدرخشید و لذت ببرید، نصب یک بازی موبایلی فوتبالی حرفه ای روی گوشی موبایل‌تان قطعا برای شما واجب است.

در این مقاله قصد دارید پرطرفدار ترین بازی های فوتبالی موبایل در دنیا را به شما معرفی کنیم، اگر علاقه دارید هنگام سرگرم شدن با بازی فوتبالی که روی گوشی موبایل تان نصب کردید، ضربان قلب تان را بالا پایین کنید و لذت ببرید، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا بازی های موبایلی فوتبالی برتر دنیا را بشناسید.

لیگ ساکر [Dream League Soccer]

به لیگ برتر فوتبال ایالات متحده آمریکا خوش آمدید!  آیا تا به حال، رویای همبازی شدن با ستاره های فوتبال امریکا را در سر داشته‌اید؟

 لیگ ساکر، رویای شمارا تبدیل به حقیقت کرده  است و حالا می توانید در دنیای آنلاین به کمک گوشی موبایل‌تان، با درخشان‌ترین ستاره های فوتبال امریکا به رقابت بپردازد برنده دوئل هیجان انگیز فوتبال باشید، خرید سکه دریم لیگ نیز لذت بازی را برای شما چندین برابر میکند، برای خرید سکه این بازی میتوانید از سایت موجوجم استفاده کنید.

بهترین بازی های فوتبالی موبایلی برتر در سراسر جهان!

به علت پرطرفدار بودن فوتبال در دنیا، امروزه بازی های فوتبالی تلفن های همراه، جزو پرنصب‌ترین بازی‌های موبایلی هستند ما در ادامه 5 تا از پرنصب ترین بازی های فوتبالی موبایل در سراسر دنیا را خدمت شما عزیزان، معرفی می کنیم با ما همراه باشید.

 

ساکر استارز [Soccer Stars]

در این بازی فوتبالی جذاب، مهره های دایره شکل، جایگاه بازیکن های فوتبال را برای شما ایفا می‌کنند و شما به عنوان یک مربی، مرکز فرماندهی بازی فوتبال، خواهید بود و باید با تفکر استراتژیک و پیش بینی حرکت رقبا، بهترین استراتژی فوتبال را برای مسیر حرکت بازیکنان خودتان، ترسیم کنید.

بازی ساکر استارز می تواند به دو گونه افلاین و انلاین، شما را سرگرم سازد، نکته هیجان انگیز این است که رقابت شما در بازی ساکر  استارز، یک رقابت بین المللی در سراسر جهان خواهد بود و می‌توانید با بازیکن‌های مختلف دارای سطوح متفاوت و ویژگی های خاص، به رقابت بپردازید و قدرت فوتبالی خودتان را افزایش دهید.

برای داشتن مهره های زیبا و قدرتمند نیاز به خرید سکه ساکر استارز خواهید داشت، برای این منظور معتبرترین سایت فروش جم و سکه بازی های آنلاین یعنی موجوجم را به شما پیشنهاد میکنم.

 

فوتبال استرایک [Football Strike]

ایا شما نیز جزو طرفداران پروپاقرص بازی های فوتبالی با گیم پلی قوی و داستان واقعی هستید که با ضربان قلب تان بازی کند و به صورت کامل، فضای یک مسابقه فوتبال واقعی را برای شما شبیه سازی کند!؟

تبریک میگوییم دیگر نیازی نیست برای پیدا کردن بازی فوتبالی محبوب تان زمان زیادی صرف کنید چون فوتبال استرایک، دقیقا همیان بازی دلخواه شما است که همین حالا باید نصبش کنید و لذت ببرید.

در این بازی ش مدیریت بازیکن‌های فوتبال را به صورت کامل بر عهده خواهید د اشت و نقش یک مربی را ایفا می کنید، در لحظه‌های اوج . فرود بازی باید به خوبی حواستان را جمع کنید تا بهترین واکنش را نشان دهید و در نهایت بتوانید تعداداد امتیازات تان را نسببت به رقیبت افزایش دید و شما برنده بازی شوید.

 

هدبال [Head Ball]

هدبال، جزو آن دست از بازی‌های فوتبالی خاص و متفاوت است، که برای فوبتال بازی کردن با سرهای بازیکنان سروکار دارید و قصه متفاوتی در جریان بازی روایت می شود، اکثر عاشقان بازی های ورزشی در گوشی های موبایل، شیفته این بازی موبایلی هستند و اعتاد دارند که هدبال، جریان متفاوت و جذاب تری نسبت به سایر بازی های مویایلی دارد که دانلود وامتحان آن، خالی از لطف نیست.

درفرایند بازی موبایلی هدبال، همانطور ی که از اسم آن پیداست شما وظیفه دارید تا با هدایت درست سربازیکنان، توپ را که بی مهابا در گوشه کنار مستطیل سبز جریان دارد را به سمت دروازه حریف، هدایت کنید و تلاش تان به این سمت باشد که گل بزنید!

هد بال نسبت به سایر بازی‌های ورزشی فوتبالی کمی پیچیده تر است اما با توجه به رابط کاربری جذاب و فرایند قصه وارش در میان بازی، برای اکثر بازیکن ها از جذابیت بالایی برخوردار است و آماردانلود و نصب فوق العاده بالایی نیز دارد.

 

ساکر منیجر [Online Soccer Manage]

بازی ساکر منیجر یا مدیر فوتبال، در سال های اخیر، به علت داشتن هویت بصری جذاب و متفاوت، و ساختار بازی خاص و چشمگیر، امروزه به یکی از جذاب ترین بازی های فوتبالی موبایل، در سراسر دنیا تبدیل شده است که خوشبختانه شمان نیز شانس سرگرم شدن با آن را دارید!

اگر تفکر استراتژی متفاوتی دارید و عاشق کیش و مات کردردن بازیکنان رقیب در مستطیل سبز هستید، نصب بازی ساکر منیجر یا همان مدیر فوتبال، قطعا برای شما واجب است، پس تعلل نکنید و همین حالا به دنیای جدیدی از جهان فوتبال و مستطیل سبز، وارد شوید و لذت ببرید.

پرفکت کیک [Perfect Kick‌]: اعتیار آور و مهیج

اگر عاشق بازی های فوتبالی موبایلی اعتیاد اور هستید که نتوانید ساعت های طولانی گوشی را روی زمین بگذارید و استراحت کنید، پرفک کیک را از یاد نبرید، شما در این بازی مهیج، با دروازه‌بان‌های حرفه ای سروکار دارید و وظیفه شما شکار تور دروازه با کمک توپ فوتبال است.

در این مسیر، دروازه هان های سرسخت و حرفه ای مانع مسیر شما خواهند و بود و در این جا باید با چیدن اسراتژی های مختلف و داشتن یک بازی حرفه ای و چشم گیر، توپ های تان را گل کنید و برنده شوید.

حرف آخر: همین الان به لیگ قهرمانی تان وارد شوید!

ممنون که تا اینجای مقاله با ما همراه بودید، امیدواریم از سفر کوتاهی که با ما به دنیای بازی های فوتبالی تلفن همراه داشتید لذت برده باشید، راستی به نظر شما جای کدام بازی فوتبالی موبایلی در لیست ما خالی است؟ خوشحال میشویم اگر نام بازی در میان بازی های معرفی شده ما خالی است، حتما بنویسید.

امیدواریم از لحظات فوتبالی تان پس از نصب بازی های معرفی شده لذت ببرید، همین حالا بازی محبوب تان را دانلود کنید و به یک دنیای فوتبالی جدید وارد شویدو لذت ببرید، پرانرژی و شاد باشید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: