پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

اگر قصد دارید وارد عرصه ارز دیجیتال شده و به سرمایه‌گذاری دارایی خود در این بازار بپردازید، به امکانات و تجهیزاتی نیاز دارید. برای استفاده‌کردن بسیاری از این تجهیزات باید هزینه‌ای را بپردازید.

این موضوع از همان ابتدای شکل‌گیری بیت‌کوین وجود داشته و حالا با افزایش کوین‌های دیگر، این مسئله هم کمی پر‌‎رنگ‌تر از قبل شده است. یکی از این امکانات را می‌توان صرافی دانست؛ این محیط هم همانند محیطی است که افراد برای خرید و فروش دلار یا دیگر پول‌های فیزیکی به آن مراجعه می‌کنند.

تفاوت این محیط با یک صرافی در دنیای واقعی را می‌توان دیجیتال‌بودن این فضا دانست؛ در‌واقع برای این فضا در محیط واقعی، مکانی در‌نظر گرفته نشده است. افراد می‌توانند با ورود به چنین فضایی به خرید و فروش ارزدیجیتال پرداخته و دیگر مسائل مربوط به Currency را کنترل کنند.

دکترکوینو یکی از صرافی‌هایی است که عنوان بزرگ‌ترین محیط برای خرید و فروش را از آن خود کرده است. یکی از مهم‌ترین اقدامات برای سرمایه‌گذاری در بازار Digital currency انتخاب فضایی است که بتوانید با خیال راحت به معامله بپردازید.

انجام معاملات با سرعت بالا و اهمیت آن

چنانچه قصد دارید از فضای کریپتو و در این بازار به سود بالایی دست یابید، باید تراکنش‌ها را با سرعت بالایی انجام دهید. این موضوع از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است. فرض کنید

بخواهید یک Currency را در ساعت خاصی خریداری کرده یا آن را به فروش برسانید؛ اگر تمامی کار‌ها طبق برنامه‌ریزی‌تان پیش نرود چه اتفاقی رخ خواهد داد؟ خرید و فروش ارزدیجیتال نیازمند سرعت است؛ یکی از عواملی که می‌تواند در این سرعت تاثیر مستقیم داشته باشد، نوع صرافی است.

با توجه به اینکه قیمت‌ها در همه حال، نوسانات زیادی را پشت سر می‌گذارند، تریدر‌ها باید در لحظه‌ای طلایی وارد شده و طبق خواسته خود به سود مناسبی دست یابند. تریدر‌ها می‌توانند با انتخاب صرافی که سرعت بالایی دارد، بستر مناسب را برای شرایط کار و سرمایه‌گذاری خود فراهم آورند.

ترید لحظه‌ای برای افرادی که از این سیستم پیروی کرده و سرعت را یکی از اصل‌های مهم سرمایه‌گذاری قرار می‌دهند، امکان‌پذیر است. تاخیر در انتقال داده‌ها در کریپتوکارنسی می‌تواند تا حد زیادی از میزان سود بکاهد.

وقتی یک صرافی بتواند در خرید و فروش ارزدیجیتال حداقل تاخیر را داشته باشد، از سرعت بالایی برخوردار بوده و پلتفرمی محبوب شناخته می‌شود. دکترکوینو هم دارای چنین سیستم و طرز کاری است. وقتی در این پلتفرم ثبت‌نام کرده و به خرید ارزدیجیتال یا فروش آن بپردازید، می‌توانید نهایت سریع‌بودن را تجربه کنید.

 

چرا استفاده از صرافی با سرعت بالا مهم است؟

فرض کنید قرار است کاری را پس از به پایان‌رساندن مسئله‌ای دیگر انجام دهید؛ در‌واقع شرط انجام‌دادن آن، سپری‌کردن دیگر فعالیت است. در این حالت، هرچه زودتر به اولین موضوع بپردازید، می‌توانید دومین مسئله را سریع‌تر حل کنید.

دنیای Digital currency هم نیازمند بستری است که افراد بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن، ترید کرده و سپس برای آن برنامه‌ریزی کنند. می‌توان دنیای Digital currency را محیطی بی‌ثبات دانست؛ چراکه بسیاری از ارز‌ها به داشتن نوسان بالا معروف هستند.

برای خرید و فروش ارزدیجیتال باید این مسئله را مورد توجه قرار دهید؛ چراکه ممکن است قیمت‌ها در هر لحظه بالا یا پایین شوند.

در چنین شرایطی، ضروری است از پلتفرمی بهره ببرید که ارز را در تمامی لحظه‌ها برایتان برجسته کند. وقتی این پلتفرم که یک صرافی است، ارزش تمامی ثانیه‌ها را بداند، شرایطی را برای کاربران فراهم می‌آورد تا آن‌ها بتوانند تمامی تراکنش‌ها را در بستری مناسب و با سرعت بسیار بالایی انجام دهند. همین چند ثانیه‌ها است که می‌تواند تفاوت زیادی را در اعداد و ارقام ایجاد کند.

وقتی چنین شرایطی فراهم باشد، هر کاربر می‌تواند استراتژی خود را روی آن معامله پیاده کند. این موضوع برای تمامی افراد اهمیت دارد؛ تنها کاربران خرد از این شرایط بهره نبرده و بسیاری از شرکت‌ها و مجموعه‌ها هم باید از اهمیت این موضوع با‌خبر شوند

کارمزد دریافتی صرافی و بررسی آن

بسیاری از ارز‌های دیجیتال روی شبکه و بستر بلاک‌چین قرار دارند؛ از همین رو افراد باید برای انجام تراکنش‌ها کارمزدی را پرداخت کنند. خرید و فروش ارزدیجیتال با برخی هزینه‌های ریز و درشت همراه است.

با توجه به این مسئله است که گفته می‌شود تمامی سود در کیف پول کاربر قرار نمی‌گیرد. بسیاری از عوامل می‌توانند در این هزینه‌ها تاثیر‌گذار بوده و مقدار آن را تعیین کنند. بنا‌بر این هزینه‌ها، بسیاری از صرافی‌ها سیستم خود را به‌گونه‌ای طراحی کرده و می‌چینند که کاربران برای معامله‌های بعدی از پلتفرم آن‌ها استفاده کنند.

خرید و فروش ارزدیجیتال در چنین پلتفرم‌هایی همانند این است که از یک تخفیف بزرگ بهره‌مند شده باشید. البته تمام ماجرا به اینجا ختم نمی‌شود و بسیاری از عوامل دیگر هم میزان کارمزد‌های دریافتی صرافی را تحت تاثیر قرار می‌دهند. وقتی یک صرافی بتواند کارمزد را در حد اعتدال قرار داده و کمترین حد آن را برای کاربران در‌نظر بگیرد، افراد زیادی به پلتفرم آن جذب می‌شوند.

در‌واقع، این کار را می‌توان همانند یک تبلیغ گسترده دانست. در چنین شرایطی فرقی نمی‌کند که شما قصد خرید ارز دیجیتال یا فروش آن را دارید!

2

 

هزینه های دریافتی صرافی با عنوان کارمزد

هزینه‌ای که توسط یک پلتفرم برای خرید و فروش ارزدیجیتال دریافت می‌شود، به‌صورت ترکیبی است. این هزینه‌ها به کارمزد شبکه و کارمزد داخلی پلتفرم بستگی دارند. اصلی‌ترین چیزی که هزینه‌های دریافتی توسط یک پلتفرم را معین می‌کند، کارمزد شبکه است.

این مسئله مربوط به شبکه بلاک‌چین بوده و در‌واقع شلوغی این شبکه می‌تواند در هزینه نهایی تاثیر‌گذار باشد. اگر بخواهید در شرایط ازدحام شبکه، به خرید و فروش ارزدیجیتال بپردازید، باید کارمزد بیشتری را به صرافی بدهید.

برای ثبت تراکنش، بهتر است زمانی را برگزینید که افراد کمتری در آن تایم قصد خرید و فروش ارزدیجیتال دارند. برای اینکه به این موضوع دقت کنید، بهتر است کارمزد‌های فروش، وام، برداشت، واریز و ترید را مورد توجه قرار دهید.

برخی صرافی‌ها همانند دکترکوینو که بزرگترین صرافی ایران شناخته می‌شود، کمترین میزان کارمزد را از کاربران دریافت می‌کنند.

3

پشتیبانی از ارزهای گوناگون

این روز‌ها بازار Digital currency پر از ارز‌های نوپا و جدید شده است.

برخی پلتفرم‌ها حوزه چندان گسترده‌ای را در بر نمی‌گیرند و سعی می‌کنند تنها از چندین Currency محدود پشتیبانی کنند. وقتی یک صرافی بتواند بسیاری از کوین‌ها را در خود جای دهد، دیگر لازم نیست کاربران برای خرید و فروش ارزدیجیتال مورد‌نظر خود به دیگر پلتفرم‌ها مراجعه کنند.

وقتی یک پلتفرم بتواند با توجه به این مسائلی که در بازار حاکم هستند عمل کند، می‌تواند برای پیشرفت خود قدم بزرگی بردارد. بزرگترین صرافی ارزدیجیتال که دکترکوینو نام دارد، بیشترین حد از Currency را در خود جای داده است.

خرید و فروش ارزدیجیتال در یک سیستم، نیازمند پلتفرمی منسجم و یکپارچه است.

چگونگی ارائه خدمات پشتیبانی پلتفرم برای کاربران

یک پلتفرم متمرکز باید به شکل‌های مختلف، پشتیبانی داشته و به کاربران، خدمات موجود را ارائه دهد.

بسیاری از افراد در مورد این بازار اطلاعات کافی ندارند؛ چنین کاربرانی باید پس از ورود به صرافی و مطرح‌کردن مسئله‌شان با یک متخصص، به درک درستی از آن موضوع برسند.

چنانچه از دکترکوینو برای انجام تراکنش‌های خود بهره ببرید، می‌توانید در‌صورت بروز مشکل، آن را با متخصصان حرفه‌ای در این زمینه مطرح کنید. این نوع سرمایه‌گذاری، شرایطی را فراهم آورده تا افراد بتوانند در هر ساعت از شبانه‌روز معامله کنند.

پشتیبانی پلتفرمی همانند دکترکوینو به‌صورت 24 ساعته بوده و کاربران می‌توانند از این ویژگی در 7 روز هفته بهره ببرند.

4

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: