پایگاه خبری خانه فوتبال:

حالا محمود فکری که با بعضی از بازیکنان استقلال زاویه داشت کمی نفس گرفته و امیدوار است حداقل در بازی با مس رفسنجان روی نیمکت استقلال باشد. البته او خوب می داند که باز هم خطر برکناری تهدیدش می‌کند و حتماً باید بازی‌های آینده را با برد پشت سر بگذارد اما به هر حال نتیجه پر گلی که پرسپولیس در سیرجان کسب کرد به نفع فکری هم شد و تا حدی خیال او را بابت یکی از آلترناتیو هایش راحت کرد.

نکته دیگر در مورد استقلال این است که ناگهان چند بازیکن این تیم دچار مشکل شدند البته رشید ‌مظاهری به تمرینات برگشت و دیاباته هم شرایط بهتری دارد وریا غفوری و مهدی قایدی هم قرار است مشکلات خود با باشگاه را حل کنند و شاید قرارداد جدیدی با مهدی قایدی منعقد شود تا با خیال راحت تری برای استقلال بازی کند. آنچه مسلم است مشکلات مدیریتی باشگاه هم باید حل شود وگرنه باز هم استقلال فراز و نشیب های خود را ادامه خواهد داد.

اعضای هیئت مدیره باشگاه بعد از بازی با سپاهان تا حد بسیاری اعتماد خود را به فکری از دست دادند ولی حالا شرایط کمی فرق کرده شاید آنها از سمت قلعه‌نویی کمی به سمت فرهاد مجیدی چرخش پیدا کنند با این حال تکلیف محمود فکری مشخص است او حتماً باید بازی به بازی نتیجه بگیرد تا عمر حضورش روی نیمکت استقلال بیشتر شود .شاید نتیجه مساوی در رفسنجان برای فکری خوب نباشد چون به هر حال پرسپولیس دوباره اوج گرفته و حتی سپاهان هم این روزها شرایط بهتری دارد. دو تیم سرسخت و مدعی که تا همین دو هفته پیش در جدول رده بندی لیگ برتر پایین تر از استقلال بودند اما حالا پرسپولیس با اختلاف ۴ امتیاز قهرمان نیم‌فصل شده و همین مسئله فشارها را بر روی وزارت ورزش و محمود فکری بیشتر می‌کند. باید دید آیا این مربی می تواند در دیدارهای آینده نتیجه بگیرد یا تصمیمات دیگری برای نیمکت داغ استقلال گرفته خواهد شد؟

منبع: خبرورزشی

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: