پایگاه خبری خانه فوتبال:

وحید محمدزاده که در نقل و انتقالات زمستانی مورد توجه تراکتور قرار گرفته بود، مدعی شد که قرار بوده با محمدی و سنگربان دوم تی تی ها معاوضه شود.

وحید محمدزاده در ارتباط با شکست ذوب‌آهن برابر پیکان در هفته هجدهم لیگ برتر اظهار داشت:شرایط این بازی خاص بود و دو تیم موقعیت زیادی نداشتند، سبک بازی پیکان طوری بود که آنها عقب‌نشینی می‌کردند و چشم به ارسال‌های بلند و پرتاب اوت داشتند. در مجموع این بازی شبیه بازی‌های لیگ دسته اول بود، البته ما یک موقعیت هم به حریف ندادیم و متاسفانه روی یک شوت از راه دور گل خوردیم.

وی ادامه داد:وقتی می‌خواستیم حمله کنیم، آنها از فاصله ۷۰ متری اوت می‌انداختند و این موضوع باعث می‌شد تا تیم ما عقب بکشد و این موضوع برای ما آزاردهنده بود. متاسفانه آخرین بازی سال را باختیم ولی تلاش می‌کنیم تا در تمرینات روی نقاط ضعف‌مان کار کنیم و در ادامه بازی‌ها نتایج خوبی بگیریم.

وی در ارتباط با بحث حضورش در باشگاه تراکتور که در نهایت منتفی شد، عنوان کرد:قرار بود من با هادی محمدی و گلر دوم تراکتور معاوضه شوم و دیگر در جریان ریز مسائل نیستم. از طرفی زمان هم کم بود و در نهایت هم اتفاق خاصی رخ نداد. الان هم تمام تمرکز من روی ذوب‌آهن است.

محمدزاده در پایان حرف‌هایش در خصوص سالی که ذوب‌آهن پشت‌سر گذاشت، تصریح کرد:سال ۹۹ اصلا برای تیم ما خوب نبود و در لیگ فصل قبل و فصل جاری روزهای سختی را سپری کردیم. امیدوارم سال جدید برای ذوب‌آهن خوب باشد و دوباره به روزهای اوج برگردیم. امیدوارم بیماری کرونا هم هر چه زودتر ریشه‌کن شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: