پایگاه خبری خانه فوتبال:

علی دایی اولین روز از اولین ماه فصل بهار و سال 1348 بدنیا آمد. علی دایی در محله جیرال و خانواده ای پرجمعیت به دنیا آمد. علی دایی دارای چهار برادر است و از نعمت خواهر محروم می باشد.علی دایی همانگونه که در فوتبال به عنوان یک اسطوره شناخته می شود در زندگی شخصی و تحصیلات نیز همپای ورزش به موفقیت هایی دست یافته است.علی دایی سال 1366 در رشته مهندسی عمران، دانشگاه شریف پذیرفته شد ولی به دلیل بازی فوتبال در گزینش ورودی به دانشگاه ناکام ماند.

بازگشت علی دایی از آمریکا به ایران

علی دایی

اگر تغییر خاصی در سفر دایی به وجود نیاید او امروز به ایران برمی‌گردد تا به فعالیت‌های تجاری خود ادامه دهد. در هفته‌ای که گذشت با گلزنی رونالدو برای تیم ملی پرتغال، بار دیگر نام علی دایی در فوتبال دنیا مطرح شد. همان‌طور که می‌دانید علی دایی 109 گل ملی دارد و رونالدو با زدن صد و سومین گل خود هنوز 6 گل از اسطوره فوتبال ایران کمتر دارد.

وقتی دایی به آمریکا سفر کرد شایعه شد همان جا واکسن کرونا زده اما خودش این موضوع را تائید نمی‌کند و باید دید در آمریکا واقعا واکسن کرونا زده یا در نهایت این کار را در کشور خودمان انجام می‌دهد؟ دایی مدت‌هاست که در لیگ برتر تیمی ندارد و همچنان مشغول فعالیت‌های اقتصادی است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: