پایگاه خبری خانه فوتبال:

در چارچوب بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور ، تیم استقلال تهران از ساعت ۱۹:۳۰ امروز در ورزشگاه آزادی میزبان تیم ذوب آهن اصفهان خواهد بود.

دو تیم پس از یک هفته دوباره با هم مصاف می‌دهند. در چارچوب بازی‌های هفته بیست و دوم، تیم ذوب آهن در ورزشگاه آزادی میهمان استقلال‌ بود و با نتیجه دو بر صفر شاگردان فرهاد مجیدی را شکست داد.

شکست در آن مسابقه و پس از آن، واگذاری سه امتیاز حساس دیگر در کورس صدرنشینی به پرسپولیس، انگیزه‌های تیم مجیدی برای تیم مسابقه را افزایش می‌دهد تا در جام حذفی دوباره قدرت‌شان را به رخ رقیب‌شان بکشند.

تیم مجیدی پس از مسابقات فشرده لیگ قهرمانان آسیا با وجود مصدومیت و فشار بالای بازی‌ها هنوز به فرم ایده آل پیش از این رقابت‌ها بازنگشته‌ و فاصله زیادی با تیم مدنظر هوادارانش دارد.

استقلال در مسابقه امروز به دلیل آسیب دیدگی شیخ دیاباته را در اختیار ندارد که میزان دوری و ناحیه مصدومیت او مشخص نشده است. آنها محرومی در این بازی ندارند و سایر بازیکنان به غیر از متین کریم‌زاده که آن هم آسیب دیده است، در اختیار کادرفنی هستند.

استقلال برای مسابقه با ذوب آهن تغییر بزرگی در ترکیب خواهد داشت. سیدحسین حسینی پس از مدت‌ها به ترکیب بازمی‌گردد تا رشید مظاهری بالاخره دست کم برای یک مسابقه استراحت کند. 

در خط دفاعی حضور وریا غفوری، سیاوش یزدانی، محمد حسین مرادمند و محمد نادری محتمل است و با بازگشت آرش رضاوند پس از محرومیت در دربی، خط میانی در کنار مهدی مهدی پور، مسعود ریگی و فرشید اسماعیلی تکمیل می‌شود.

در خط حمله با غیبت دیاباته به نظر می‌رسد کادرفنی همانند سایر مسابقاتی که این مهاجم را در اختیار نداشته با حضور ارسلان مطهری و مهدی قایدی در زمین حاضر می‌شود.

بدین ترتیب ترکیب احتمالی استقلال مقابل ذوب‌آهن به شرح زیر است:

سیدحسین حسینی، وریا غفوری، سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند، محمد نادری، آرش رضاوند، مهدی مهدی پور، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، مهدی قایدی و امیر ارسلان مطهری.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: