پایگاه خبری خانه فوتبال:

پانته آ بهرام بازیگر سینما ،تلویزیون و تئاتر ایرانی اسفند سال ۱۳۴۸ در تهران متولد شده است. پانته آ بهرام  بازیگری را از سال ۱۳۶۷ آغاز کرده .پانته آ بهرام  تاکنون در فیلم سینمایی شنای پروانه ،زشت و زیبا و سریال دلدادگان نقش آفرینی کرده است. با شیوع ویروس کرونا در کشور پانته آ بهرام فرزند مرحوم استاد پرویز بهرام است. در زیر ماجرایی از پانته آ بهرام درباره غرق شدنش ببینید

ماجرای باورنکردنی غرق شدن پانته آ بهرام در دریا

لباس عجیب پانته آ بهرام در کنار مسعود کیمیایی+تصاویر کمتر دیده شده

 

پانته آ بهرام : نسلِ ما بَلد است نزدِ استاد دو زانو و سربه زیر بنشیند. قدرِ قَدَر ها را می داند و از یاد نمی بَرد که ستونهای سینمای نوینِ ایران را چه کسانی ، با چه دغدغه ها و چه خونِ دلها یی بنا نهاده اند ! ما برای همکاری با بزرگان لحظه شماری می کنیم.

پانته آ بهرام

تصویری از تیپ ضد کرونایی پانته آ بهرام .

پانته آ بهرام

 

پانته آ بهرام :بر او ببخشائید

بر او که از درون متلاشی ست

اما هنوز پوستِ چشمانش

از تصور ذرات نور می سوزد

و گیسوان بیهُده اش

نومیدوار از نفوذ نفس های عشق می لرزد #فروغ_فرخزاد

داشتیم یک پروژه ی عکاسیِ جدید با پیام ایرایی پیش میبردیم که ….کرونا تشریف آورد

ازدواج و طلاق پانته آ بهرام

پانته آ بهرام با سیامک احصایی طراح صحنه و لباس ازدواج کرده است، اما طبق شنیده ها این دو مدت هاست از بکدیگر جدا شدند خانوم بهرام یک فرزند پسر دارد. و تصویر دختری که در شبکه های مجازی منتشر شده است مربوط به دختر خواهر وی است. سیامک احصایی (متولد ۲ مهر ۱۳۳۶ – آبادان) بازیگر و طراح صحنه و لباس اهل ایران است.

پانته آ بهرام

همسر سابق پانته آ بهرام

سیامک احصایی فارغ التحصیل نقاشی از دانشگاه کلیولند اوهایو آمریکا است. احصایی فعالیت سینمایی را با طراحی صحنه و لباس فیلم دشمن (۱۳۷۴) به کارگردانی عباس بابویهی آغاز کرد. وی همچنین در طراحی صحنه و لباس تئاتر و سریال های تلویزیونی فعالیت داشته است.

شهرت پانته آ بهرام

خانم بهرام در سال ۱۳۷۹ وقتی ۳۱ ساله بود با سریال مسافر بکارگردانی سیروس مقدم شناخته تر شد، حضور موفق او در فیلم چهارنشبه سوری سال ۸۶ نیز او را مشهور کرد.

چندی پیش این تصاویر از پانته آ بهرام با عنوان کشف حجاب جنجال ساز شده بود

پانته آ بهرام

پانته آ بهرام

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: