پایگاه خبری خانه فوتبال:

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: توافق کلی با مهدوی کیا صورت گرفته و منتظر اعلام مهدوی کیا در خصوص برنامه جامع برای ساماندهی تیم‌های ملی فوتبال پایه و سرمربیگری تیم المپیک هستیم.
به گزارش خبرگزاری فارس، شهاب‌الدین عزیزی خادم توضیحاتی تکمیلی درباره برنامه همکاری فدراسیون با مهدی مهدوی‌کیا ارائه داد.

رییس فدراسیون فوتبال گفت: مذاکراتی با مهدی مهدوی کیا در چند روز گذشته انجام دادیم و در مورد مسایل مربوط با تیمهای پایه و امید صحبت‌های مهمی انجام شد. به همین ترتیب با توجه به در پیش بودن مرحله مقدماتی انتخابی المپیک توافقات اولیه به صورت کلی با مهدوی کیا انجام و قرار شد با توجه به قراردادی که او با باشگاه هامبورگ دارد، بعد از صحبت نهایی با مسئولان این باشگاه، برنامه جامع خودشان را برای ساماندهی تیم‌های ملی فوتبال پایه و سرمربیگری تیم المپیک به فدراسیون اعلام کنند.

عزیزی خادم افزود: احتمالا در صورت توافق نهایی دستیاران آلمانی در کادر ایشان حضور خواهند داشت. ما امیدواریم شرایط برای این همکاری که منشا اتفاقات مثبت و بزرگ برای فوتبال ایران خواهد بود هرچه زودتر با توافق مهیا شود که جزییات این مذاکرات و برنامه ریزی به زودی اعلام می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: