پایگاه خبری خانه فوتبال:

قیمت پراید در چندین ماه گذشته به شدت بالا رفت. قیمت پراید بدون هیچ دلیل قانع کننده ای افزایشی شده بود. قیمت پراید مدتی است که سیر نزولی به خود گرفته است. خبر جدید درباره قیمت پراید را باهم می خوانیم

در طرح فروش اقساطی خودرو، می‌توان با پرداخت ۶۶ میلیون تومان یک پراید صفر ۱۳۱ خرید و باقی مبلغ را در قالب اقساط پرداخت کرد. اقساط ۱۲ تا ۳۶ ماهه.

آنگونه که در این طرح عنوان شده هرچقدر تعداد پیش‌پرداخت اولیه بیشتر باشد، می‌توان تعداد اقساط را افزایش داد. برای مثال با پرداخت ۶۶ میلیون تومان نقد می‌توان خودرو را تحویل گرفت و بعد از آن ماهانه ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قسط خودرو را پرداخت کرد و ۱۲ ماهه پول خودرو را پرداخت کرد.

اما در مدل دیگر این طرح می‌توان مبلغ پیش‌پرداخت را به ۷۰میلیون تومان رساند و در ۳۶ ماه پول باقیمانده را پرداخت کرد. ماهانه دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان.

در این طرح تحویل خودرو فوری است و نیازی به ضامن ندارد. اما سند خودرو تا زمان واریز آخرین قسط خودرو، در مالکیت شرکت می‌ماند و پس از اتمام اقساط خرید خودرو، سند به نام خریدار می‌شود.

اما از کجا می‌توان خودروی قسطی خرید؟ برخی از سایت‌ها و شرکت‌های فروش اقساطی خودرو وجود دارد که متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت این شرکت‌ها، خودروی اقساطی بخرند.

برای اطلاع از شرایط خرید به سایت مبین خودرو و سایا خودرو مراجعه کنید.

در جدول زیر می‌توانید شرایط خرید اقساطی سه مدل پراید را ببینید.

قیمت پراید

منبع: تجارت‌نیوز

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: