پایگاه خبری خانه فوتبال:

سهام عدالت بعد از اوج دچار سقوط آزاد شده است. حالا مبنای دریافت کارت اعتباری است. سهام عدالت جهت کمک به معیشت مردم طراحی شد . سهام عدالت دارای سود است برای سهامداران . سود سهام عدالت به حساب مردم واریز شد .خبرهای سهام عدالت را با ما دنبال کنید 

جرئیات کارت اعتباری ۷ میلیون تومانی

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی گفت: بانک‌های ملی، صادرات، تجارت، ملت و رفاه کارگران به عنوان بانک‌های دریافت کننده برای سهمیه کارت اعتباری رفاهی تعیین شده است.
قیطاسی در ارتباط تصویری، با اشاره به اینکه در خرداد سال گذشته، کارت اعتباری برای دارندگان سهام عدالت صادر شد، افزود: صدور این کارتهای اعتباری از آذر سال گذشته اجرایی شد.

دبیر شورای هماهنگی بانکهای دولتی در ادامه با بیان اینکه صدور این کارت‌های جدید بنام کارت‌های اعتباری ۷ میلیون تومانی معروف شده است، اظهارکرد: این کارت‌های اعتباری رفاهی برای تامین مالی زنجیره‌ای تولید بوده که ستاد هماهنگی اقتصادی دولت آن را مصوب و در اواسط اردیبهشت به بانک مرکزی ابلاغ و شیوه نامه‌های آن در اواخر خرداد به ۵ بانک عامل ارسال شده است.

سهام عدالت

قیطاسی گفت: بانکهای ملی، صادرات، تجارت، ملت و رفاه کارگران به عنوان بانکهایی عامل جهت دریافت سهیمه کارت های اعتباری رفاهی تعیین شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: