پایگاه خبری خانه فوتبال:

بدون شک یکی از بهترین و بی‌حاشیه‌ترین بازیکنان چند فصل اخیر فوتبال ایران وحید امیری است. بازیکنی که همواره در خدمت تیم است و هر مربی آرزوی داشتن چنین بازیکنی را دارد.

 

وحید که در پرسپولیس و تیم ملی مهره‌ای تاثیرگذار به حساب می‌آید قراردادش در پایان لیگ بیستم به پایان رسید از همین رو مدیران پرسپولیس از چند وقت گذشته مذاکرات خود را برای تمدید قرارداد با این بازیکن آغاز کردند.

یحیی گل‌محمدی هم که به خوبی از اهمیت حضور امیری در تیمش باخبر است اسم او را در صدر لیست تمدیدی‌ها قرار داد و به مدیران پرسپولیس اعلام کرد هرطور شده قرارداد وحید را تمدید کنند. شنیده‌ها حاکی از آن است که ستاره خوش اخلاق تیم ملی و پرسپولیس برای تمدید قرارداد با مدیران پرسپولیس به توافق اولیه رسیده و تنها یک امضا تا رسمی شدن تمدید قرارداد این بازیکن باقی مانده است.

وحید که یکی از بهترین‌های این فصل تیمش بود در چند پست مختلف برای پرسپولیس بازی کرد و به نوعی آچار فرانسه تیم یحیی بود. امیری در مصاحبه بعد از جشن قهرمانی نیز نسبت به تمدید قرارداد با پرسپولیس چراغ سبز نشان داده بود و حالا پرسپولیسی‌ها می‌توانند امیدوار باشند که این بازیکن ملی‌پوش، سال آینده هم می‌تواند عصای دست یحیی گل‌محمدی باشد.

گفته می‌شود یکی از شروط امیری در کنار افزایش دستمزدش، مدت قرارداد ۲ ساله بود که با موافقت مدیران پرسپولیس مواجه شده است. حالا قرمزها در بین بازیکنانی که قرارداد آنها به پایان رسیده بود با وحید امیری به توافقات خوبی دست یافته اند تا او قراردادش را تمدید کند.

منبع: خبرورزشی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: