پایگاه خبری خانه فوتبال:

دراگان اسکوچیچ که حدود سه ماه قبل توانست طلسم پیروز نشدن ایران مقابل عراق در یک بازی رسمی را بعد از سالها بشکند، حالا و بعد از غیبت در اولین بازی تیم ملی، حالا امیدوار است در نهمین دیدارش به عنوان سرمربی تیم ملی، نهمین پیروزی متوالی‌اش را کسب کند تا هم به رکورد 9 پیروزی متوالی تیم ملی با محمد مایلی‌کهن در سال 1996 برسد هم اینکه به مانند میروسلاو بلاژویچ و افشین قطبی، در دو بازی متوالی، عراق را شکست بدهد.

البته که اسکوچیچ و شاگردانش کار راحتی مقابل عراق نخواهند داشت چرا که شاگردان دیک ادووکات با دو اردوی اروپایی، با آمادگی نسبتا خوبی برای بازیهای مرحله نهایی آماده شده و بعد از متوقف کردن کره حالا به دنبال سه امتیاز بازی با ایران است. طی روزهای گذشته رسانه‌های عراقی مانور زیادی روی این موضوع داشته‌اند که دیدار با ایران، حکم بازی انتقامی برای عراق را دارد و آنها باید سه امتیاز این بازی را بگیرند تا مشکلی در راه صعودشان به جام جهانی رخ ندهد.

نتیجه آخرین تقابل دو تیم: 25 خرداد بود که شاگردان اسکوچیچ و کاتانچ به مصاف یکدیگر رفتند و ایران با گل سردار آزمون حریفش را شکست داد تا به عنوان صدرنشین گروه سوم، راهی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: