پایگاه خبری خانه فوتبال:

در تقابل تیم های سوم و چهارم لیگ برتر امارات مهدی قایدی در دقیقه ۵۹ وارد زمین شد و ۴ دقیقه بعد از ورود به میدان زننده گل زیبایی بود و می رفت شباب الاهلی را صاحب سه امتیاز ارزشمند کند که در فاصله ۳ دقیقه مانده به پایان بازی النصر از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشاند. 

البته این درخواست با انتقادهایی هم از مهدی علی سرمربی تیم شباب الاهلی همراه بود. بیشتر تماشاگران تیم شباب الاهلی بر این عقیده اند تصمیمی که مهدی علی در مورد مهدی قایدی می گیرد درست نیست چرا که بازیکن ایرانی هر گاه وارد ترکیب شباب الاهلی می شود خط دفاعی حریف را به چالش می کشد در حالی که در دقایق حضور او روی نیمکت شباب الاهلی کمتر موقعیت ایجاد می کند و کمتر به گل می رسد. این انتقادها پیش تر هم از مهدی علی مطرح می شده است اما تغییری در تصمیم سرمربی تیم ایجاد نکرده است و باید منتظر ماند در آینده شرایط به چه گونه ای رقم خواهد خورد. 

مهدی قایدی اما هیچ واکنشی با این حرف وحدیث ها نشان نداده است. او که قرارداد بلند مدتی در ابتدای فصل با تیم شباب الاهلی امضاء کرده است به خوبی می داند برای تداوم حضور در ترکیب تیم باید تابع تصمیمات سرمربی باشد. شباب الاهلی درحال حاضر با ۱۷ امتیاز از ۱۰ بازی در رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر امارات قرار دارد. این مقام البته برای سران باشگاه راضی کننده نیست و آنها دوست دارند تیم را در رده های اول و دوم جدول ببینند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: