پایگاه خبری خانه فوتبال:

الهام حمیدی بازیگر ایرانی است. الهام حمیدی پس از ازدواج دومش با حواشی بسیاری همراه شد. الهام حمیدی دارای دو فرزند است. الهام حمیدی با بازی در سریال های تلویزیونی به اوج شهرت خود رسید. الهام حمیدی پس از انجام جراحی زیبا با تغییر زیادی همراه شد.

الهام حمیدی

چهره شکسته و بدون آرایش الهام حمیدی

تصویری از چهره الهام حمیدی بازیگر مطرح و سرشناس در فضای مجازی بدون میکاپ و آرایش منتشر شد که سن بالای او را به خوبی نشان می دهد.

الهام حمیدی

همدردی الهام حمیدی با آتش‌نشانان

بازیگر کشورمان تصویری از خود در لباس آتش‌نشانی را منتشر کرد.

الهام حمیدی بازیگر کشورمان به منظور ابراز همدردی با آتش‌نشانان جان‌باخته در حادثه ساختمان پلاسکو تصویری قدیمی از خودش در لباس آتش‌نشانان را در صفح شخصی‌اش منتشر کرد.

الهام حمیدی

وی در این باره نوشت:

خسته نباشید به همه عوامل آتش نشانی بابت تلاش‌های شبانه روزی‌شان و ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار این حادثه تلخ

مادر شدن الهام حمیدی

 الهام حمیدی در مدت یکسال دو بار مادر شد که برای عده ای تعجب داشت. از این ها که بگذریم الهام حمیدی هم حواشی خاص خودش را دارد و اغلب به دلیل نوع تیپ هایی که میزند مورد انتقاد کاربران قرار می گیرد. وی بسیار علاقه مند به میکاپ های تند و غلیظ است که چهره نچرال و ساده ای که در تلویزیون می بینید را از این رو به اون رو می کند.

الهام حمیدی

در ادامه نمونه ای از آن را مشاهده می کنید که خانم بازیگر جدا از این که مدل موهایش کمی ناجور شده آرایش کیلویی روی صورتش هم با نظرات نه چندان مثبت کاربران همراه شد.

الهام حمیدی در حال حاضر بیش از 3 میلیون فالوور دارد که با وجود فعالیت کم خانم بازیگر همچنان کاربران او را نگه داشته و دنبالش می کنند!

الهام حمیدی در پیج شخصی خود تبلیغات زیادی نمی گذارد اما به جاش تا دلتون بخواد تو مزون لباس های جواهردوزی شده دیده میشود و مانتوهایی پر زرق و برق و گران پُرو میکند. البته این تنها برای تبلیغات نیست و خانم خانما همیشه لباس هایی متفاوت اما نه چندان زیبا را انتخاب می کند که شاید به مذاق خیلی ها خوش نیاد اما خیلی هم گرون آن ها را تهیه می کند.

الهام حمیدی

از این ها که بگذریم از مواردی از نظر کاربران خالی بندیه نچرال بودن چهره الهام حمیدی می باشد که به گفته خود هیچ عمل زیایی انجام نداده اما با توجه به تصویری که در ادامه مشاهده می کنید آنقدر ها هم که خود خانم بازیگر م گوید نچرال و طبیعی نیست و یه کارایی در جهت داف شدنش زیر پوستی انجام داده. ناگفته نماند الهام خانم بسیااار هم اهل آرایش ها زیاد و غلیظ هستند!

خانم بازیگر عاشق خواننده ها؟!

الهام حمیدی ظاهرا علاقه زیادی هم به کنسرت رفتن دارد و قبل از شیوع ویروس کرونا هم در کنسرت ایوان بند به همراه همسر جوان و پولدارش شرکت کرده بود که این ویدیو در شبکه های مجازی بسیار وایرال شد.

الهام حمیدی

او در این کنسرت با خواننده همخوانی می کند و در آخر هم پامیشه و برای مردم بوس میفرسته!

 

 خودشیفتگی الهام خانم حمیدی!

الهام حمیدی تا اینجایی که حرف ها مصاحبه هایش به گوش خورده بازیگری از خودراضی است که با کلی ثروت همچنان ناله می کند و می گوید زندگی سختی دارد اما آن چه که در استوری هایش با ماشین پورش نشان می دهد چیز دیگری است!

این بازیگر زن علاقه زیادی به استایل های رنگی و خاص دارد که البته خاص بودنش زیاد جلوه زیبایی ندارد و هر تفاوتی هم جذاب نیست. وی به تازگی در صحبت هایش دیگر اعتماد به نفس را رد کرد و گفت: خوشتیپ تر از خودم ندیدم!

الهام حمیدی

بیوگرافی الهام حمیدی

الهام حمیدی در هشتم آذر ماه سال 1356 در تهران متولد شد. وی لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد را دارد. حمیدی خواهر بزرگتر دو برادرش نیز هست. خانم بازیگر آشپزی اش بسیار خوب است و سعی میکند هر کاری که انجام میدهد به نحو احسن باشد.

الهام حمیدی شوهری پولدار دارد که از خودش کوچکتر است. وی یکبار در سال 76 وقتی که بیست ساله بود ازدواج کرد اما خیلی زود منجر به طلاق شد، پس از ان در سال 97 برای بار دوم با اقای علیرا صادقی ازدواج کرد.

الهام حمیدی

علیرضا صادقی همسر الهام حمیدی کیست

همسر این خانم هنرمند علیرضا صادقی بوده که در کار بیزینس و تجارت فعالیت دارد و از سرمایه دارهای سرشناس تهران به شما می اید.

او در کشورهای حوزه خلیج فارس به کار تجارت میپردازد و از ثروت زیادی برخوردار است.

این عکس قدیمی است و مربوط به گذشته و به پاس یادبود و احترام به صاحبان با شرف و غیرت آن لباس منتشر کرد.

الهام حمیدیالهام حمیدیالهام حمیدیالهام حمیدی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: