پایگاه خبری خانه فوتبال:

تصادف وحشتناک در جاده.تصادف هولناک خودرو و عابر.لحظه تصادف غم انگیز در حاشیه جاده.تصادف همیشه تلخ و مشکل ساز است.تصادف بیشتر به دلیل عدم مهارت و سرعت بیش از حد و عدم رعایت قوانین و البته کیفیت بد خودروها صورت می گیرد

سقوط 206

 حادثه سقوط خودرو سواری پژو ۲۰۶ از ارتفاع در فاز ۱۱ شهر پردیس به‌علت تخطی از سرعت و عدم کنترل خودرو توسط راننده رخ داد.در این حادثه دو نفر خانم مصدوم شدند.

تصادف

جزئیات تصادف تلخ و مرگ موتور سوار

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز گفت: تصادف زنجیره ای دربزرگراه شیراز - بوشهر، موجب کشته شدن راکب یک موتورسیکلت و مصدومیت سه نفر شد.

محمدهادی قانع روز دوشنبه در این باره به خبرنگاران گفت: طی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اطلاع رسانی این حادثه ، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۱۴ به همراه گروه امداد و نجات جاده ای را ساعت ۱۸ و ۲۴ دقیقه روز گذشته ۲۸ فروردین ماه به جاده بوشهر رهسپار کرد.

​وی ادامه داد: براساس گزارش این حادثه برخورد موتور سیکلت با خودروی وانت نیسان و پس از آن بروز تصادف زنجیره‌ ای یک دستگاه تریلی و ۵ دستگاه خودرو سواری منجر به گرفتار شدن مصدومین و مسدود شدن معبر شد.

یک کشته در تصادف زنجیره ای

قانع اضافه کرد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، علائم هشدار دهنده را در مسیر قرار دادند و پس از قطع جریان برق خودروها، با استفاده از تجهیزات مخصوص نجات، عملیات امدادرسانی به سرنشینان و راکب موتورسیکلت را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه آتش نشانان در کوتاه ترین زمان ممکن، مصدومین را  برای انجام معاینات پزشکی، تحویل امدادگران اورژانس دادند گفت: پس از انجام معاینات پزشکی از سوی امدادگران اورژانس، مشخص شد راکب موتورسیکلت در همان لحظات اولیه جان باخته است و سه مصدوم دیگر نیز سریعا به مراکز درمانی منتقل شدند.

 مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: نیروهای عملیاتی در پایان خودروها  را به حاشیه امن انتقال و محل حادثه را برای بررسی علت، تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند.

تصادف هولناک در تونل خیس

به هنگام بارندگی و لغزنده بودن معابر بویژه در محل پیچ‌ها و رمپ‌ها از تغییر مسیر ناگهانی، ترمز زدن ناگهانی و حتی افزایش یا کاهش سرعت که باعث می‌شود خودرو از کنترل شما خارج شود خودداری کنید. 

 تصادف زنجیره‌ای عجیب در جاده مخصوص کرج

تصادف هولناک پژو و گاردریل

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: