پایگاه خبری خانه فوتبال:

تیم فوتبال رئال مادرید با شکست حریف خود در فینال لیگ قهرمانان اروپا عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم‌های فوتبال رئال مادرید و لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا به میزبانی ورزشگاه استادو فرانس پاریس مقابل هم قرار گرفتند که این مسابقه در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان آنچلوتی خاتمه پیدا کرد.

O05Y5qqvFJng
تک گل‌های رئالی‌ها را در این مسابقه وینیسیوس جونیور در دقیقه 59 به ثمر رساند. بدون شک ستاره مادریدی‌ها در این مسابقه کورتوا بود که بارها با واکنش‌های بی‌نقص خود مانع از گلزنی لیورپولی‌ها شد.
این نتیجه در شرایطی رقم خورد که سال 2018 در فینال این رقابت‌ها هم این دو تیم به مصاف هم رفته بودند که آن بازی با برتری 3 بر یک رئال به پایان رسید. در روزهای اخیر محمد صلاح بارها اعلام کرده بود که به دنبال انتقام گرفتن از مادرید است، اما این بار هم انتقامی در کار نبود.

4hY8efJsAmjb

به این ترتیب رئال هفدهمین حضور خود در فینال لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرد و توانست چهاردهمین قهرمانی خود را کسب کند. شاگردان آنچلوتی با کسب این عنوان قهرمانی همچنان پرافتخارترین تیم این مسابقات به شمار می‌روند.

این دیدار نهمین تقابل دو تیم در رقابت‌های اروپایی بود که در دیدارهای قبلی 4 برد سهم رئال، یک تساوی و 3 پیروزی سهم لیورپول بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: