پایگاه خبری خانه فوتبال:

جاماندگان سهام عدالت تعیین تکلیف می شوند. جاماندگان سهام عدالت آمار به نسبت بالایی دارند. جاماندگان سهام عدالت می توانند به زودی اقدام به ثبت نام کنند. جاماندگان سهام عدالت با ابهامات زیادی مواجه هستند. جزئیات جدید جاماندگان سهام عدالت را بخوانید.

ثبت‌نام جاماندگان سهام عدالت با شماره شبا

دبیر کمیسیون بانک های کهگیلویه و بویراحمد گفت: جاماندگان از ثبت نام سهام عدالت فعلا به بانک‌ها مراجعه نکنند .

عباسی مدیرعامل شرکت سرمایه ‌‌گذاری سهام عدالت در کهگیلویه وبویراحمد گفت: هنوز هیچ خبری مبنی بر دریافت شماره شبا به وسیله بانک‌ها به این شرکت اعلام نشده و فقط کسانی که شمارۀ شبا دریافت کردند و سود سهام به حساب آنها پرداخت نشده، باید برای بررسی کردن اطلاعات خود، پیگیری‌های های لازم را انجام دهند.

دانش آموز دبیر کمسیون بانک‌های استان هم گفت: اخیراً با مراجعه مردم به بانک‌ها برای دریافت شبا با هدف نام نویسی برای سهام عدالت مواجه هستیم که هنوز هیچ اقدامی در خصوص پرداخت سهام عدالت و نام نویسی جدید اعلام نشد، لذا مردم به بانک‌ها مراجعه نکنند.

این در حالیست که تعداد زیادی از مردم روزانه برای نام نویسی و دریافت سود سهام عدالت به بانک ها مراجعه می کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

جزئیات جدید ثبت نام جاماندگان سهام عدالت

ثبت‌نام مشمولان جامانده از سهام عدالت برای دریافت این سهام، بار دیگر با اظهارات متناقضی همراه شده و بلاتکلیفی مشمولان را به دنبال داشته است. از سوی دیگر، قطعی نبودن زمان ثبت‌نام جاماندگان سهام عدالت و نبود آمار واقعی از تعداد این اشخاص، به ابهامات این موضوع دامن زده است. در این گزارش، به تشریح پاسخ تعدادی از سوالات پرتکرار پیرامون این موضوع پرداخته می‌شود.

هشدار سازمان خصوصی‌سازی به صاحبان سهام عدالت

سازمان خصوصی‌سازی در اطلاعیه‌ای نسبت به سوء استفاده افراد سودجو از صاحبان سهام عدالت هشدار داد.

سازمان خصوصی در این اطلاعیه اعلام نموده است: اخیرا برخی از افراد سودجو از طرق مختلف مانند پیامک و یا کافی نت تحت عنوان ثبت نام سهام عدالت اقدام به اخذ وجه از متقاضیان نموده اند، لذا بدینوسیله اعلام میدارد همه این فراخوان‌ها جعلی و کلاهبرداری می‌باشد و هرگونه اقدام در خصوص تخصیص و توزیع سهام عدالت توسط سازمان خصوصی سازی و از طریق رسانه‌های گروهی اطلاع رسانی خواهد شد.

کدام گروه از مشمولان جامانده، سهام عدالت دریافت می‌کنند؟

در حال حاضر حدود چهار میلیون نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی مستحق دریافت سهام عدالت هستند، اما هنوز سهامی به آنها اختصاص داده نشده است. لازم به ذکر است که رزمندگان معسر نیز، به این گروه اضافه خواهند شد.

بازنشستگان، کارگران فصلی و مجموعه گروه‌هایی که به جاماندگان اضافه می‌شوند، حدود چند میلیون نفر برآورد شده‌اند که بنابر اظهارات پورابراهیمی، مجموعه سهام عدالت هم که واگذار نشده نیز، محاسبه شده و باید دید که به چه میزان می‌شود این کار را انجام داد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: