پایگاه خبری خانه فوتبال:

گرت بیل با انتشار نامه‌ای از هواداران رئال مادرید خداحافظی کرد و به داستان 9 ساله خود در لالیگا پایان داد.
به گزارش خبرگزاری فارس، گرت بیل پس از 9 سال بازی در رئال مادرید از این تیم جدا شد.

ستاره ولزی که روزهای پر افت و خیز و جنجالی در مادرید گذراند، سرانجام با اتمام قرارداد تصمیم به ترک این تیم گرفت.

بیل نوشت: من این پیام را می‌نویسم تا از همه هم‌تیمی‌هایم، چه در گذشته در چه الان، از همه مربی‌هایم ، کادر فنی و همه هوادارانی که در این مدت از من حمایت کردند، تشکر کنم.

وی ادامه داد:‌من 9 سال پیش به اینجا رسیدم، یک مرد جوان بودم که می‌خواست به آرزوهایش و بازی در رئال مادرید برسد. او می‌خواست لباس سفید مادرید را بپوشد و در سانتیاگو برنائو بازی کند. او می‌خواست جام ببرد و قهرمان لیگ قهرمانان اروپا بشود. او به همین دلیل معروف شده بود تا بتواند به این جوایز برسد.

ستاره ولزی اظهار داشت: من الان می‌توانم صادقانه بگویم که به چیزی که می‌خواستم، به آرزویم رسیدم. خیلی بیشتر از آن چیزی که توقعش را داشتم.

بیل تاکید کرد: بدل شدن به بخشی از این باشگاه و بدست آوردن چنین افتخاراتی باعث خوشحالی من است. هیچ وقت آن را فراموش نمی‌کنم و این 9 سال را یک تجربه عالی می‌دانم.

وی در انتها گفت: از فلورنتینو پرز تشکر می‌کنم ، از خوزه آنخل سانچز و هیئت مدیره باشگاه رئال مادرید که به من این فرصت را داد تا در این باشگاه بازی کنم. ما با هم لحظاتی فراموش ناشدنی را در رئال مادرید و در دنیای فوتبال خلق کردیم. بازی در این تیم برایم افتخار بود. از شما ممنونم، زنده باد مادرید.

پیش از بیل، مارسلو و ایسکو نیز از رئال مادرید جدا شدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: