پایگاه خبری خانه فوتبال:

عزیز نوروزی پرور، مرد غارنشین که معروف به عزیزجنگل بود، در سن ۸۱ سالگی دار فانی را وداع گفت.
وی بیش از ۶۰ سال در جنگل‌های آلیان فومن زندگی می‌کرد.روابط عمومی اداره کل بهزیستی گیلان با تایید خبر مرگ مرد غارنشین " عزیز جنگل " گفت: وی چند روز قبل به علت بیماری و عفونت از ناحیه‌ی پا به آسایشگاه معلولین رشت منتقل شده بود.
پیش از این خبرگزاری تسنیم در گزارشی از مرد غارنشین نوشته بود:"عزیز نوروزی" معروف به "عزیز غارنشین" مردی است که بیش از ۵۰ سال در غاری در دل جنگل‌های جیرده آلیان به تنهایی زندگی می‌کند.

در چندین سال اخیر حرف‌هایی درباره این مرد غارنشین گیلانی در رسانه‌ها منعکس شد و دلیل انزوا و غارنشینی مرد غارنشین مشکلات عاطفی و شکست عشقی در جوانی عنوان شد؛ مطبوعات و رسانه‌ها روایت‌هایی درباره عزیز نوروزی منتشر کردند و دلیل انزوای وی را شکست عشقی مطرح کردند.

مرد غارنشین

اما آنچه خبرنگار تسنیم در فومن به آن دست یافت نشان می‌دهد وی از سن ۱۸ سالگی با از دست دادن والدین خود از سوی نزدیکان و بستگان طرد می‌شود و به‌دلیل تنهایی و مشکلات روحی به شدت به انزوا روی می‌آورد.

مرد غارنشین

غم فراغ والدین و بی‌مهری و دوری بستگان او را به این تصمیم وا می‌دارد که از روستا فاصله بگیرد و در تنهایی زندگی کند تا شاید به آرامش برسد.

مرد غارنشین

بر این اساس عزیز نوروزی از سن ۱۸ سالگی تاکنون که بالغ بر ۵۰ سال از آن می‌گذرد به تنهایی در غاری واقع در دل کوه و جنگل‌های روستای "جیرده آلیان" پناه برده است.

عزیز هر صبح برای تهیه مایحتاج روزانه خود از روستای آلیان به شهر "گوراب زرمیخ" می‌رفت و مسافتی بالغ بر ۱۰ کیلومتر را پیاده روی می‌کرد.

مرد غارنشین

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: