پایگاه خبری خانه فوتبال:

 جدیدترین طرح فروش نقدی خودرو.فروش نقدی و پیش فروش دو شیوه فروش در خودروسازان است.فروش نقدی خودرو بعد از گرانی قیمت خودرو و کمبود عرضه.طرفداران زیادی پیدا کرده است.فروش نقدی خودرو به دلیل اختلاف زیاد قیمت درب کارخانه با قیمت بازار برای مردم جذاب است.فروش نقدی خودروسازان با ظرفیت کم ادامه دارد.

جزئیات فروش نقدی بهمن موتور از امروز

فروش نقدی دیگنیتی بهمن موتور از اول آذر ماه آغاز می‌شود و تا جمعه چهارم آذر ماه ادامه خواهد داشت که در این طرح محصول جدیدی نیز برای فروش عرضه شده است.
در جدیدترین طرح فروش نقدی دیگنیتی دو محصول دیگنیتی پرایم و دیگنیتی پرستیژ در قالب سه طرح عادی، طرح جوانی جمعیت و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده غیرتاکسی برای متقاضیان عرضه می‌شود.
در طرح پیش‌ثبت‌نام فروش نقدی با قیمت مصوب بهمن موتور، خودرو دیگنیتی پرایم با قیمت 935 میلیون تومان و خودرو جدید دیگنیتی پرستیژ با قیمت یک میلیارد و 120 میلیون تومان برای متقاضیان ارائه شده که خریداران می‌توانند از میان رنگ‌های مشکی و سفید خودرو موردنظر را خریداری کنند.

موعد تحویل این دو خودرو مدل 1401 از سوی بهمن موتور 30 روز کاری پس از واریز وجه اعلام شده است.

خودرو قیمت (تومان) سود انصراف جریمه تاخیر مدل تحویل رنگ
فیدلیتی (۵ نفره) ۸۴۴.۰۰۰.۰۰۰ 0 2.5 ماهیانه 1401 30 روزکاری سفید و مشکی
فیدلیتی (۷ نفره) ۸۵۹.۰۰۰.۰۰۰ 0 2.5 ماهیانه 1401 30 روزکاری سفید و مشکی
دیگنیتی پرایم ۹۳۵.۰۰۰.۰۰۰ 0 2.5 ماهیانه 1401 30 روزکاری سفید و مشکی
دیگنیتی پرستیژ ۱.۱۲۰.۰۰۰.۰۰۰ 0 2.5 ماهیانه 1401 30 روزکاری سفید و مشکی
سدان ریسپکت ۷۷۰.۰۰۰.۰۰۰ 0 2.5 ماهیانه 1401 30 روزکاری سفید و مشکی

فروش نقدی بهمن موتور ارزانتر از کارخانه به همه

 فروش ویژه طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و خودروهای فرسوده به صورت همزمان برقرار می باشد.

 فروش به صورت قرعه کشی با ضوابط و محدودیت های اعلام شده.

 فروش ویژه طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و خودروهای فرسوده به صورت همزمان برقرار می باشد.

 فعالسازی از روز سه شنبه ۱ آذر ساعت ۱۰

فروش نقدی

گروه بهمن جدیدترین شرایط فروش فوری محصولات خود را ویژه آذرماه ۱۴۰۱ اعلام کرد. در این دوره از فروش فوری این شرکت برای اولین بار محصول سدان ریسپکت و دیگنیتی پرستیژ عرضه می‌شود.

به گزارش خودرو بانک، این طرح فروش از روز سه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ صبح آغاز و تا روز جمعه ۴ آذرماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت. در این دوره تمام محصولات بهمن موتور اعم از ۶ خودرو فیدلیتی تیپ ۱(۵ نفره) فیدلیتی تیپ ۲(۷ نفره)، دیگنیتی پرایم، دیگنیتی پرستیژ و ریسپکت پرایم به عنوان جدیدترین محصولات این شرکت با قیمت قطعی و تحویل ۳۰ روزه عرضه می‌شود.
گروه بهمن موتور که پیش از این محصولات محبوب فیدلیتی و دیگنیتی را عرضه نموده است، حالا با دو خودرو جدید یعنی سدان ریسپکت و نسخه قدرتمندتر دیگنیتی پرستیژ را عرضه خواهد کرد تا طیف گسترده‌تری از مشتریان را پوشش دهند.

مشخصات فنی سدان ریسپکت پرایم محصول جدید بهمن موتور

بهمن ریسپکت یک سدان کلاس Cمحسوب می‌شود. این خودرو بهمن موتور از یک پیشرانه ۴ سیلندر ۱.۵ لیتری توربوشارژر یورو ۶ بهره می‌برد که در بهترین حالت توان تولید ۱۵۴ اسب‌بخار قدرت (دور موتور ۵۵۰۰) و ۲۱۰ نیوتن‌متر گشتاور (از دور موتور ۱۷۵۰ تا ۴۰۰۰) داراست. نیروی تولیدی توسط یک جعبه‌نده CVT با قابلیت شبیه‌سازی ۹ سرعت به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود.

قیمت فروش فوری سدان ریسپکت با فروش ۳۰ روزه ؛ ۷۷۰ میلیون تومان است.

مشخصات فنی کراس‌اوور دیگنیتی پرستیژ محصول جدید بهمن موتور

دیگنیتی پرستیژ قویترین محصول بهمن موتور، با هدف پوشش نیازهای مشتریان این مجموعه عرضه شده است. این خودرو کراس اوور کوپه برخلاف عمدا محصولات چینی بازار سنت شکنی کرده است و به جای موتور ۱.۵ لیتری نسل قبلی از یک پیشرانه موتور ۲ لیتری توربوشارژ با حداکثر قدرت ۲۲۸ اسب بخار در ۵۵۰۰ دور در دقیقه و حداکثر گشتاور ۳۵۵نیوتن متر در ۲۲۰۰ دور در دقیقه بهره می‌برد که خبر بسیار خوبی برای علاقمندان این خودرو است و همچنین به جای گیربکس CVT حالا یک جعبه دنده ۶ سرعته خودکار وظیفه انتقال نیرو به محور جلو را برعهده دارد که تغییر بسیار جذابی به حساب می‌آید.

قیمت فروش فوری دیگنیتی پرستیژ با فروش ۳۰ روزه ؛ یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان است.

جزئیات عرضه فیدلیتی 7 نفره

در عرضه روز یکشنبه ۲۳ آبان، همچنین ۱۹۶ دستگاه فیدلیتی ۷ نفره شامل ۹۸ دستگاه سفید و ۹۸ دستگاه مشکی به قیمت پایه ۷۷۲میلیون تومان روی تابلو عرضه می‌رود.
به قیمت فوق، هزینه‌های دیگری همچون ۹درصد مالیات بر ارزش‌افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش، سایر هزینه‌ها جمعا ۱۷۳میلیون و ۹۱۹هزار و ۲۷ریال (شامل ۱۳۳میلیون ریال مالیات و عوارض شماره‌گذاری، ۴۳۵هزار ریال هوشمندسازی کارت خودرو، ۵۰۰هزار ریال هزینه خدمات پست، ۲میلیون و ۸۰۰هزار ریال تولید پلاک و شماره‌گذاری و ۳۷میلیون و ۱۸۴هزار و ۲۷ریال بیمه شخص ثالث) اضافه می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: