پایگاه خبری خانه فوتبال:

اتهام قتل هولناک وسط خیابان.قتل آمار به نسبت بالایی دارد.قتل عجیب یک زن.قتل به دلیل عجیبی بود. قتل راز تلخی دارد

قتل وحشتناک عروس جوان

 مرد جوان وقتی از خرید ۵۰۰ میلیون تومانی طلا و کادوی تولد گرانبها برای همسرش خبر می‌داد، نمی‌دانست همکار طمعکارش سناریوی هولناکی را برای او رقم خواهد زد.
ساعت ۷ شب شنبه ۶ اسفند مرد جوان از سر کار به خانه‌اش در یکی از خیابان‌های منطقه فلاح برگشت، اما هر چه در زد کسی جواب نداد. زمانی که با کلید وارد خانه شد، ناگهان با خانه‌ای به هم ریخته روبه‌رو شد و از همسرش نیز خبری نبود. با نگرانی و وحشت به جست‌و‌جوی همسرش پرداخت و در کمال ناباوری جسد خونین زن جوان را زیر پتو در حالی پیدا کرد که به قتل رسیده بود. دست و پای زن جوان با سیم بسته و رگ دست راستش نیز بریده شده بود.
با اعلام ماجرا به پلیس، دقایقی بعد بازپرس محمد‌مهدی براعه و تیم بررسی صحنه جرم وارد محل شدند. با توجه به به‌هم ریختگی خانه این فرضیه مطرح شد که زن جوان قربانی سرقت شده است.

چهره آشنا

در نخستین گام تیم جنایی به بازبینی دوربین‌های مداربسته ساختمان پرداختند؛ دوربین‌هایی که تنها در راهروی ساختمان کار گذاشته شده بودند و عامل این جنایت از وجود آن بی‌خبر بود. دوربین‌ها تمامی تصاویر را ضبط کرده بودند که نشان می‌داد مرد جوانی در حالی که با ماسک و کلاه، صورتش را پوشانده وارد ساختمان شده و بسته‌ای به دست داشته و به نظر می‌رسید خود را پیک معرفی کرده است چراکه مقتول در حالی که لباس‌های بیرون به تن داشته در را برای او باز کرده که ناگهان از سوی او مورد حمله قرار می‌گیرد.

با توجه به تصاویر ثبت شده مرد نقاب‌دار با تهدید جسم تیزی که در دست داشت وارد آپارتمان شد و یک ساعت‌و ۱۰ دقیقه بعد از خانه خارج شد، اما این‌بار ماسک به چهره نداشت و زمانی هم که از آپارتمان خارج می‌شد بسیار وحشت‌زده و هراسان بود. با به دست آمدن تصویر عامل جنایت، از همسر مقتول خواسته شد وی را شناسایی کند که به محض مشاهده مرد جنایتکار، بلافاصله او را شناسایی کرد و گفت او میثم همکارم است. با میثم در مغازه پیچ و مهره‌فروشی کار می‌کنم و حتی امروز با هم ناهار خوردیم. او بعد از خوردن ناهار مرخصی گرفت و حدود دو ساعت بعد هم دوباره به مغازه برگشت. او به من گفت می‌خواهد برای همسر و بچه‌اش خرید کند و باید زودتر برود. خانه میثم دو خیابان بالاتر از خانه ما است و پیشنهاد داد مرا به خانه برساند و، چون هم‌مسیر بودیم و کارم تمام شده بود، سوار خودرواش شدم و مرا مقابل خانه پیاده کرد، غافل از اینکه سوار خودروی قاتل همسرم شده‌ام و او در مدتی که مرخصی گرفته بود همسرم را به قتل رسانده است.

با اطلاعاتی که مرد جوان در اختیار تیم جنایی قرار داد، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی خانه میثم شدند و مرد جوان را بازداشت کردند. گرچه متهم منکر جنایت بود، اما در مواجهه با مدارک به قتل اعتراف کرد. به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران، متهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار داده شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

گفتگو با متهم

آثار چنگ روی صورت و زیر چشمش به خوبی قابل مشاهده است، می‌گوید با مقتول درگیر شده است.

چرا زن جوان را کشتی؟‌

نمی‌خواستم او را به قتل برسانم. همسرش همکارم بود و به من گفت ۵۰۰ میلیون تومان طلا برای سرمایه‌گذاری خریده و مبلغ قابل‌توجهی هم برای تولد همسرش طلا خریده بود. من از این ماجرا با خبر بودم و وسوسه شدم تا طلا‌ها را سرقت کنم، آن‌هم به خاطر شرایط مالی بدی که داشتم.

چطور وارد خانه شدی؟

همکارم تازه ازدواج کرده بود و همسرش خانه‌دار بود. روز حادثه قبل از ساعت ۴ مرخصی گرفتم و راهی خانه همکارم شدم. از قبل یک بسته تهیه کردم و به‌عنوان اینکه پیک هستم زنگ خانه را زدم. زن جوان مقابل در آمد تا بسته را بگیرد، اما من با کاتری که داشتم او را تهدید کرده و وارد شدم. دست و پای زن جوان را با سیم بستم که در این حین فتانه به صورت من چنگ کشید و ماسک از صورتم افتاد. فکر کردم ممکن است مرا شناخته باشد. به همین دلیل با پتو او را خفه کردم و برای اطمینان با کاتر رگ دست راستش را بریدم.

چرا ۷۰ دقیقه در محل جنایت ماندی؟

دنبال پول و طلا می‌گشتم، اما چیزی پیدا نکردم و فقط قاتل شدم.

جزئیات وحشتناک قتل در مهمانی مختلط

خراسان|پسر جوانی که در جشن تولد مستانه، صحنه وحشتناک آدمکشی را رقم زد، در حالی به بازسازی صحنه قتل پرداخت که چگونگی سقوط از  درخت و رها کردن دسته دشنه خون آلود در پشت بام را نیز شرح داد.
به گزارش اختصاصی روزنامه خراسان، پنجم بهمن گذشته هنگامی که حدود 20 دختر و پسر جوان در یک جشن تولد مختلط شرکت کرده بودند، ناگهان میزبان 26 ساله بساط مشروب خوری را پهن کرد و بدین ترتیب برخی از مهمانان با مستی شیطانی همراه شدند. طولی نکشید که در میان رقص و پایکوبی مستانه، به یک باره صدای موسیقی و عربده در هم آمیخت و یکی از مهمانان دست دختری را گرفت تا او را به درون اتاق بکشاند.
اما وقتی با مقاومت و مخالفت دیگر مهمانان روبه رو شد در یک لحظه دشنه ای را بیرون کشید و در حالی که وانمود می کرد در عالم مستی سیر می کند، فریاد می زد هیچ کس حق دخالت ندارد! در همین هنگام برادر «محسن» (جوان دشنه به دست) در برابرش قرار گرفت تا دختر را از چنگ او برهاند ولی «محسن» ناگهان تیغه دشنه را بر پیکر برادرش فرود آورد و این گونه جشن تولدی خونبار رقم خورد. میزبان جشن تولد دومین نفری بود که با دشنه او مجروح شد و سپس جوان 30 ساله که مقاومت بیشتری به خرج می داد تا دختر جوان را نجات دهد هدف تیغه دشنه مرگبار «محسن» قرار گرفت و در یک چشم بر هم زدن نیمی از تیغه دشنه در قفسه سینه اش فرو رفت و درون استخوان ها شکست «محسن» که هنوز نیمه دیگر دشنه در دستش باقی مانده بود، پا به فرار گذاشت و بدین ترتیب میزبان و دیگر مهمانان، پیکرهای مجروح دوستانشان را در حالی به بیمارستان بردند که پیکر «محسن» را نیز از کنار پیاده رو درون پراید گذاشتند و از بولوار شهید فلاحی 7 به طرف بیمارستان طالقانی به راه افتادند.

قتلگزارش اختصاصی روزنامه خراسان حاکی است دقایقی بعد کادر درمانی بیمارستان مرگ جوان 30 ساله را به پلیس گزارش دادند اما دیگر از پرایدسواران خبری نبود. طولی نکشید که نیروهای انتظامی ماجرای جنایت با ضربه دشنه را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند و این گونه پرونده جنایی دیگری مقابل قاضی دکتر صادق صفری قرار گرفت. با توجه به اهمیت و حساسیت این ماجرای تکان دهنده، ابتدا قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد دستورات محرمانه ای را برای حفظ صحنه جنایت و ردیابی عوامل شرکت در نزاع صادر کرد و خود نیز شبانه عازم بیمارستان شد. بررسی های مقدماتی مقام قضایی  بیانگر آن بود که هنوز نیمه تیغه دشنه در قفسه سینه جوان 30 ساله وجود دارد و پرایدسواران نیز درحالی از مرکز درمانی گریخته اند که «محسن» (جوان مجروح بستری در بیمارستان) مدعی بود اصلا در میان مهمانان جشن تولد حضور نداشته است! در همین حال قاضی صفری عازم منزل محل وقوع درگیری در منطقه قاسم آباد شد و در این شرایط دستوراتی را برای توقیف خودروی پراید صادر کرد. از سوی دیگر نیز «محسن» (متهم) کاظم (برادر محسن) و حسن (میزبان جشن تولد) بازداشت شدند و به مقر انتظامی انتقال یافتند.به گزارش روزنامه خراسان، قاضی ویژه قتل عمد که وارد منزل محل وقوع جنایت شده بود، نقطه به نقطه اتاق ها را در حالی زیر ذره بین نگاه قضایی گرفت که خون زیادی در کنار مبل و روی در و دیوار خودنمایی می کرد. کیک جشن تولد که هنوز بریده نشده بود هم به همراه بطری های مشروب درون یخچال قرار داشت به طوری که همه چیز حکایت از یک جنایت مستانه می کرد.
در حالی که دوتن از مهمانان دیگر با معرفی خود به پلیس، اسرار این جنایت هولناک را فاش کرده بودند، «محسن» نیز دست از داستان سرایی برداشت و به قتل جوان 30 ساله اعتراف کرد.
بنابر گزارش روزنامه خراسان، او پس از انجام بازجویی های مقدماتی و با صدور دستوری توسط قاضی ویژه پرونده های جنایی به محل وقوع نزاع مرگبار هدایت شد تا در مقابل دوربین قوه قضاییه جزئیات این قتل تکان دهنده را بازگو کند.

در بازسازی صحنه جنایت که سرهنگ ولی نجفی (رئیس دایره قتل عمد آگاهی) نیز حضور داشت ابتدا سروان اسماعیل عظیمی مقدم (افسر پرونده) خلاصه ای از محتویات این پرونده جنایی و اعترافات متهم در مراحل بازجویی را شرح داد و سپس «محسن» با اشاره قاضی دکتر صادق صفری، دشنه چوبی را به دست گرفت و با حرکات نمایشی صحنه جنایت را بازسازی کرد. او با معرفی کامل خود و پس از ارشاد و نصایح مقام قضایی که حقیقت ماجرا را بیان کند، لب به اعتراف گشود و گفت: من قصد تعرض به آن دختر را نداشتم فقط می خواستم او را به داخل اتاق بکشانم تا بیشتر مشروب نخورد!

گزارش روزنامه خراسان حاکی است: متهم این پرونده جنایی مدام سعی می کرد چنین وانمود کند که به خاطر مستی و مشروب خوری چیزی از صحنه جنایت را به خاطر نمی آورد اما او به سوالات تخصصی و انحرافی قاضی صفری با جزئیات کامل پاسخ می داد. در همین حال مقام قضایی پرسید دسته چاقو را که در دست داشتی چه کردی؟ متهم گفت: آن را هنگام فرار از پشت بام لابه لای کولرهای ساختمان دو طبقه انداختم که در این هنگام کارآگاه عظیمی مقدم به پشت بام رفت و تیغه شکسته دشنه را پیدا کرد.

متهم سپس نحوه فرار خود از پشت بام را نیز بعد از ماجرای جنایت شرح داد و گفت: از پشت بام روی درختی پریدم که در کنار دیوار قرار داشت و با شکستن چند شاخه نازک روی زمین افتادم که بعد هم مرا به بیمارستان بردند.

وی درباره صحنه درگیری با مهمانان هم گفت:ابتدا برادرم را با دشنه زدم و بعد هم افرادی که قصد داشتند کارد را از من بگیرند!

براساس این گزارش، با اعترافات صریح متهم و دیگر افرادی که در صحنه جنایت حضور داشتند، قاضی دکتر صفری اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشاء از طریق برقراری مجلس مختلط و نگهداری مشروبات الکلی را به «حسن» (میزبان جشن تولد) تفهیم کرد و از برخی دیگر از متهمان مانند کاظم (برادر محسن) خواست تا از خود در برابر اتهام شرب خمر دفاع کنند. با پایان یافتن بازسازی صحنه این جنایت تکان دهنده و تاسف بار، متهمان روانه زندان شدند تا این پرونده جنایی نیز دیگر مراحل دادرسی را طی کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: